Skocz do zawartości

lekki offroad,grill.III SPOT Subaru!Bolesławiec 29-30.09.12


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie i tak jak na poprzednich dwóch spocikach ,czyli zabawa,integracja i dziczenie :twisted: bawimy się i na lotnisku (kjs) jak i też na szuterku/błotku na naszym placu zabaw i uciech :twisted:

 

Tym razem proponujemy DWUDNIOWY spot z dwiema opcjami:

1) jest pogoda i jako tako ciepło-namioty,ognisko,toast za zdrowie naszych "plejadek" ;-)

2) nie ma pogody lub zimno-jakis nocleg w BC lub...zapraszamy w niedzielę :-|

 

Nasze zabawy nazwiemy mianem "Gravel Cup - Bolesławiec 2012" :D:D

DLA WYGRANYCH W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH PAMIĄTKOWE DYPLOMY ORAZ CENNE NAGRODY :!: :!:

Np.zdobywca I miejsca w swej kategorii będzie mógł potrząsnąć i otworzyć taniego szampana :mrgreen::mrgreen:

 

TERMIN 29-30.09.2012.

P.S. jak była by jakaś marudna niewiasta,to zawsze można powiedzieć,że robicie sobie prezent na dzień chłopa 8)

 

 

 

Jak widać po fotkach można fajnie się pobawić i na lotnisku podczas gonitwy na czas pomiędzy pachołkami ,jak i później przenosimy sie na nasz plac zabaw i bawimy sie w blotku,na szuterku,przy ognisku.

Nad wszystkim pod względem technicznym czuwac będzie Mirek i jego Nissan Patrol,a głównym sędzią zawodów będzie ..."niuniuś",czyli Patrol :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga następny zlot już przydało by się zrobić dwudniowy z namiotami (no chyba że pogoda nie dopisze to z noclegiem w motelu itp. ). Przychodzą mi do głowy dwa terminy

 

Termin: 29-30.09.2012r

 

Dodatkowo chcemy rozszerzyć imprezę o dodatkową kategorię czyli Off-Road dla Forków oraz edycję dla niskich subarków prowadzoną przez hemiego

 

Oczywiście standardowo zabezpieczenie w postaci dwóch Patroli i Mirka będzie

 

Jak w temacie i tak jak na poprzednich dwóch spocikach ,czyli zabawa,integracja i dziczenie :thumb: bawimy się i na lotnisku (kjs) jak i też na szuterku/błotku na naszym placu zabaw i uciech :thumb:

 

Tym razem proponujemy DWUDNIOWY spot z dwiema opcjami:

1) jest pogoda i jako tako ciepło-namioty,ognisko,toast za zdrowie naszych "plejadek" ;-)

2) nie ma pogody lub zimno-jakis nocleg w BC lub...zapraszamy w niedzielę :-|

 

Nasze zabawy nazwiemy mianem "Gravel Cup 2012" :-) :-)

DLA WYGRANYCH W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH PAMIĄTKOWE DYPLOMY ORAZ CENNE NAGRODY :!: :!:

Np.zdobywca I miejsca w swej kategorii będzie mógł potrząsnąć i otworzyć taniego szampana :giggle: :giggle:

 

TERMIN 29-30.09.2012.

P.S. jak była by jakaś marudna niewiasta,to zawsze można powiedzieć,że robicie sobie prezent na dzień chłopa :razz:

 

W PLANIE CZĘŚĆ NA LOTNISKU-jakis KJS-ik

 

Hemi, uzupełnij temat o jakieś ładne zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam foty na zachętę :wink:

Jesli komuś mało to niech sprawdzi fotki z I dziczenia w naszych okolicach :mrgreen:

 

Ogólnie tak jak pisałem wcześniej-jest i lotniskowy sektor,jak i offroadowy :wink:

Ale jeśli ktoś chce przyjechać ,i co najwyżej polatac po lotnisku,lub po prostu chce wpaśc na spot to nie ma problemu :!: :!:

Wiemy,że nie każde auto nadaje sie do upaskudzenia w błocie czy zaorania w szutrze-mówię o wypieszczonych ,wychuchanych egzemplarzach :wink:

 

Oto kilka fotek:

 

-- Pt wrz 07, 2012 9:45 pm --

 

AKTUALIZACJA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

TO LECIMY Z LISTĄ:

 

1.BooSTI (Wrocław,Calibra vel TDI)

2.hemi 112(Bolesławiec , Subaru Impreza)

3.Igi 666 (Bolesławiec , Subaru Forester S Turbo)

4.Sławek/Iwona (Bolesławiec,Subaru Legacy III/Forester S Turbo???)

5.Mirek (Bolesławiec ,Patrol + Patrol :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wpadłem na ten topic z zaproszenia Igi'ego_666. Jestem z Bolesławca. Czasem bywam tam u rodziny, więc może uda mi się kiedyś zjawić na jakimś spocie w okolicy :wink: Pozdrowienia dla spotkanych kiedyś w B-c na stacji paliw hemi112 i Igi_666.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.BooSTI (Wrocław,Calibra vel TDI)

2.hemi 112(Bolesławiec , Subaru Impreza)

3.Igi 666 (Bolesławiec , Subaru Forester S Turbo)

4.Sławek/Iwona (Bolesławiec,Subaru Legacy III/Forester S Turbo???)

5.Mirek (Bolesławiec ,Patrol + Patrol :mrgreen: )

6.Ezehiel (Lubań , Subaru Impreza WRX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.BooSTI (Wrocław,Calibra vel TDI)

2.hemi 112(Bolesławiec , Subaru Impreza)

3.Igi 666 (Bolesławiec , Subaru Forester S Turbo)

4.Sławek/Iwona (Bolesławiec,Subaru Legacy II/Forester S Turbo???)

5.Mirek (Bolesławiec ,Patrol + Patrol :mrgreen: )

6.Ezehiel (Lubań , Subaru Impreza WRX)

7.Iwo i Monika (Jelenia Góra, zielony Legaś II)

8.Bartz (Zielona Góra, Prodrive by MTS :twisted: )

 

-- 10 wrz 2012, o 22:51 --

 

Ktoś w ogóle chętny na imprezę dwudniową? Plan jest taki by sobie w sobotę pojeździć ładnie po grillować itp, później pod wieczór odstawiamy nasze kochanki w bezpieczne miejsca (jak ktoś chce to nawet na parking strzeżony) i idziemy w miasto na konkretne balety jak szaleć to szaleć ;]. W niedzielę wstajemy bardzo wcześnie rano o 15:30 i jedziemy jeszcze trochę pojeździć i wieczorem kończymy zabawę ;]

 

 

Co Wy na to? Bo jak na razie małe zainteresowanie coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.BooSTI (Wrocław,Calibra vel TDI)

2.hemi 112(Bolesławiec , Subaru Impreza)

3.Igi 666 (Bolesławiec , Subaru Forester S Turbo)

4.Sławek/Iwona (Bolesławiec,Subaru Legacy II/Forester S Turbo???)

5.Mirek (Bolesławiec ,Patrol + Patrol :mrgreen: )

6.Ezehiel (Lubań , Subaru Impreza WRX)

7.Iwo i Monika (Jelenia Góra, zielony Legaś II)

8.Bartz (Zielona Góra, Prodrive by MTS :twisted: )

 

-- 10 wrz 2012, o 22:51 --

 

Ktoś w ogóle chętny na imprezę dwudniową? Plan jest taki by sobie w sobotę pojeździć ładnie po grillować itp, później pod wieczór odstawiamy nasze kochanki w bezpieczne miejsca (jak ktoś chce to nawet na parking strzeżony) i idziemy w miasto na konkretne balety jak szaleć to szaleć ;]. W niedzielę wstajemy bardzo wcześnie rano o 15:30 i jedziemy jeszcze trochę pojeździć i wieczorem kończymy zabawę ;]

 

 

Co Wy na to? Bo jak na razie małe zainteresowanie coś ;)

Jak na razie wszystko mi pasuje, może być dwa dni... Ech brakuje mi czegoś takiego :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wpadłem na ten topic z zaproszenia Igi'ego_666. Jestem z Bolesławca. Czasem bywam tam u rodziny, więc może uda mi się kiedyś zjawić na jakimś spocie w okolicy :wink: Pozdrowienia dla spotkanych kiedyś w B-c na stacji paliw hemi112 i Igi_666.

 

pamiętamy :mrgreen:

Ty patrz forek jedzie,była kiwka,mrugnięcie,ale nie zauważyłeś :wink:

Juz mielismy olać,ale..."ty patrz ma świnie na klapie,ZAWRACAMY :!: " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kurcze a nam znowu sie nie uda dotrzec, akurat znajomych wesele wypada w ten weekend. :(

... cos pozostanie tylko obejrzeć foto-relację

 

To nawet lepiej :mrgreen: tylko na niedzielepołap sobie kierowce,atu na miejscu % we krwi pomogąCi wykręcac najlepsze czasy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...