Skocz do zawartości

lekki offroad,grill,masa błota...POWTÓRKA 26.08.2012r.


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gdzie mieliście błotnego spota? okolice Bolesławca? trochę daleko z Bielska :/

 

błotny spot :?: :?:

Nie wiem ,ktos jakies niesprawdzone plotki rozpuszcza :P:P:P

 

-- Cz sie 09, 2012 11:45 am --

 

gdzie mieliście błotnego spota? okolice Bolesławca? trochę daleko z Bielska :/

 

ale warto 8)

no i czasówkę wygrała ostatnio impreza n/a :mrgreen:

 

 

dementuje kolejne plotki-to nie ja,ale z tego co czytałem w telegazecie to tez srebrna była :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radixx to Ty będziesz ,czy nie?

 

Słuchajcie powoli trzeba by listę układać-nie wiem,czy tak mało luda zainteresowanych,czy na razie się nie wpisują :evil:

Tomek ,coś mówiłeś ,że chłopakom z Rajdowego Wrocławia spodobała sie Twa relacja i chca wbijać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ,coś mówiłeś ,że chłopakom z Rajdowego Wrocławia spodobała sie Twa relacja i chca wbijać

 

Podobała podobała, ale tylko ja mam Subaru i 4-ry buty, jest BMW ale się robi a reszta obniżonymi oskami to tak średnio ma ochotę. Ale działam w temacie, może uda się z Wrocka jeszcze kogoś ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ,coś mówiłeś ,że chłopakom z Rajdowego Wrocławia spodobała sie Twa relacja i chca wbijać

 

Podobała podobała, ale tylko ja mam Subaru i 4-ry buty, jest BMW ale się robi a reszta obniżonymi oskami to tak średnio ma ochotę. Ale działam w temacie, może uda się z Wrocka jeszcze kogoś ściągnąć.

 

 

nie no seria oska to jeszcze spoko (nawet do towarzystwa czy innego lekiego kjs),ale wszystko co na glebie to nie ma szans..

 

-- N sie 19, 2012 9:48 pm --

 

A dzisiaj do nas wpadł gościnnie bartekfi i podziczał po naszym placu zabaw :mrgreen:

Jak każdy,był zaskoczony mozliwosciami co można robić i dziczał zarówno po błotku jak i po szuterku :mrgreen:

Dla niezdecydowanych parę fotek :wink:

 

na jednej z nich jestem zachlapany na maxa bo robiąc fotkę przez jego przejazd po błotku w ostatniej chwili sie odwróciłem i razem z Mirkiem (ten od Patrola) dostaliśmy błotem az miło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy,był zaskoczony mozliwosciami co można robić i dziczał zarówno po błotku jak i po szuterku

 

Oj się działo 8)

 

Jeszcze raz wielkie dzięki chłopaki za super popołudnie :idea: Miło poznać tak pozytywnie zakręconych ludzi.

Miejse rzeczywyście ma potencjał. Obszar do upalania ogromny, można wyznaczyć naprawdę ciekawe i długie trasy.

 

Najgorsze tylko to błocko :twisted: Cholera jakoś ciężko schodzi i pachnie raczej średnio :twisted: Odkurzanie środka też mnie czeka 8)

 

 

 

na jednej z nich jestem zachlapany na maxa bo robiąc fotkę przez jego przejazd po błotku w ostatniej chwili sie odwróciłem i razem z Mirkiem (ten od Patrola) dostaliśmy błotem az miło :mrgreen:

 

 

Sorka hemi, ale usprawiedliwiam się trochę tym, że sam pokazywałeś którędy mam lecieć :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja listy :) Znajomi z BC Rally Team jednak nie jadą na rajd do jeleniej Góry więc wpadną do nas,podobnie kolega Fido z którym to sobie w darcika grywamy tez z chęcia wpadnie z rodzinką na jakies ognisko i w ogóle aby fajnie spedzic czas :D

 

Aktualna lista z "kreski":

 

1. Siepacz (Wrocław ,biały czołg ,Subaru Impreza Type-R)

2. Antoni (Jelenia Góra,Subaru LeGOLDcy )

3. Hemi (Bolesławiec ,Subaru Impreza)

4. Igi (Bolesławiec, Subaru Forester S Turbo)

5. Sławek (Bolesławiec, Subaru Legacy)

6. Mirek (Bolesławiec ,dwa Patrole Jeden pieszczoch ,a drugi killer )

7. Tomek Śliwa (Wrocław, Biała Bestia, Subaru Impreza 1.8 )

8. Bartek [chociaż każdy będzie pewnie mówił el nino ze względu na wiek!] (Wrocław, czarny WRX)

9. psi1981 Tomek (Wrocław, Impreza GT)

10.Patryk BC Rally Team (Bolesławiec,rajdowe CC :mrgreen::mrgreen: )

11.Fido (Bolesławiec,Jeep Grand Cherokee 4.7 V8)

12. booSTI (Wrocław, coś na r888...:D)

 

-- Wt sie 21, 2012 11:09 am --

 

oto ten cieniasek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przypadkiem spotkałem bardzo ciekawych ludzi na sobotnich zawodach AB Cup i BMW Challenge w Oleśnicy. Jest to ekipa z http://www.autoflesz.pl/ . Od słowa do słowa i okazało się że bardzo chcą przyjechać do Bolesławca aby porobić kilka fotek i napisać relacje z naszych upalań i zamieścić chcą to na swoim portalu.

 

Chyba przyda się nam trochę promocji aby więcej osób przyjeżdżało na Nasze Subarowe spoty pod Bolesławcem? Zawsze to jakaś okazja aby siebie popromować ;)

 

Edit: Eh! Te literówki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie jak tak :mrgreen::mrgreen:

Tylko wiesz ,tam na Wartowicach to mało miejsca jest więc nie wiem czy sie pomieścimy :P:P

 

A na serio-JASNE ŻE TAK,Z JEDNEJ STRONY DOBRA ZABAWA DLA NICH Z INNEJ STRONY ZAWSZE TO JAKAŚ PROMOCJA,ABY LUDU ZJEŻDŻAŁO:):)

 

-- Wt sie 21, 2012 7:19 pm --

 

a ja zrobiłem plakaciki z info o zlocie i powtykam subarowiczom za wycieraczki,w sumie jest ich z pieciu :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja:

 

1. Siepacz (Wrocław ,biały czołg ,Subaru Impreza Type-R)

2. Antoni (Jelenia Góra,Subaru LeGOLDcy )

3. Hemi (Bolesławiec ,Subaru Impreza)

4. Igi (Bolesławiec, Subaru Forester S Turbo)

5. Sławek (Bolesławiec, Subaru Legacy)

6. Mirek (Bolesławiec ,dwa Patrole Jeden pieszczoch ,a drugi killer )

7. Tomek Śliwa (Wrocław, Biała Bestia, Subaru Impreza 1.8 )

8. Bartek [chociaż każdy będzie pewnie mówił el nino ze względu na wiek!] (Wrocław, czarny WRX)

9. psi1981 Tomek (Wrocław, Impreza GT)

10.Patryk BC Rally Team (Bolesławiec,rajdowe CC )

11.Fido (Bolesławiec,Jeep Grand Cherokee 4.7 V8)

12. booSTI (Wrocław, coś na r888...)

13. fidel25 (Szklarska Poręba, Justy) - a w zasadzie moja lepsze polowa na 90% bedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema fidel fajnie,że wbijasz:)

 

-- Cz sie 23, 2012 12:11 pm --

 

u nas już wczoraj zaczął się ceramiczny szał,apogeum będzie miało miejsce od jutra do niedzieli,tak więc jak ktos chce to i zapraszamy wczesniej na święto ceramiki i koncerciki ;-)

 

http://www.swietoceramiki.pl/archiwum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Siepacz (Wrocław ,biały czołg ,Subaru Impreza Type-R)

2. Antoni (Jelenia Góra,Subaru LeGOLDcy )

3. Hemi (Bolesławiec ,Subaru Impreza)

4. Igi (Bolesławiec, Subaru Forester S Turbo)

5. Sławek (Bolesławiec, Subaru Legacy)

6. Mirek (Bolesławiec ,dwa Patrole Jeden pieszczoch ,a drugi killer )

7. Tomek Śliwa (Wrocław, Biała Bestia, Subaru Impreza 1.8 )

8. Bartek [chociaż każdy będzie pewnie mówił el nino ze względu na wiek!] (Wrocław, czarny WRX)

9. psi1981 Tomek (Wrocław, Impreza GT)

10.Patryk BC Rally Team (Bolesławiec,rajdowe CC )

11.Fido (Bolesławiec,Jeep Grand Cherokee 4.7 V8)

12. booSTI (Wrocław, coś na r888...)

13. fidel25 (Szklarska Poręba, Justy) - a w zasadzie moja lepsze polowa na 90% bedziemy.

14. adamss ( Kluczbork, Subaru Impreza GT )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ,coś mówiłeś ,że chłopakom z Rajdowego Wrocławia spodobała sie Twa relacja i chca wbijać

 

Podobała podobała, ale tylko ja mam Subaru i 4-ry buty, jest BMW ale się robi a reszta obniżonymi oskami to tak średnio ma ochotę. Ale działam w temacie, może uda się z Wrocka jeszcze kogoś ściągnąć.

 

 

nie no seria oska to jeszcze spoko (nawet do towarzystwa czy innego lekiego kjs),ale wszystko co na glebie to nie ma szans..

 

-- N sie 19, 2012 9:48 pm --

 

A dzisiaj do nas wpadł gościnnie bartekfi i podziczał po naszym placu zabaw :mrgreen:

Jak każdy,był zaskoczony mozliwosciami co można robić i dziczał zarówno po błotku jak i po szuterku :mrgreen:

Dla niezdecydowanych parę fotek :wink:

 

na jednej z nich jestem zachlapany na maxa bo robiąc fotkę przez jego przejazd po błotku w ostatniej chwili sie odwróciłem i razem z Mirkiem (ten od Patrola) dostaliśmy błotem az miło :mrgreen:

 

utopiona impreza: a myślałem, że tylko ja nie mam wyobraźni :mrgreen:

poszedłeś duuuuużo grubiej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się bawic to sie bawić...a na serio to troszkę za mała prędkość (poznajesz miejsce? tp od tych rozpadlin niedaleko naszego obozowania),i za mało gazu na końcu :cry:

ale świnia teraz w niedziele to podziczy w błocie-nie,żadne mody,tylko tyle,że najlepiej czuje się w błocie ,a szuter...dla innych :mrgreen:

 

Adamss witam na liście :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...