Skocz do zawartości

kolektor ssący


mati

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiamłem się ostatnio nad kolektorem ssący w Imprezie, jest to dość niedoskonała konstrukcja, o nie równych odległościach, i zmieniającym się przekroju. Szukając w internecie znalazłem firmę Magnus, która ma ofercie taki kolektor. Myślicie że warto by w to iść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli dam sobie spokój, bo do 500KM to raczej się nie zbliże. Odwrócone kolektory stosuja też Haldor, Andy F, i reszta czołówki dragowej z Anglii. Firma Lateral Performance ma taki w ofercie, razem z intercoolerem który wyjście ma umieszczone na górze tak żeby była jak najmniejsza odległość do przepustnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC ma odwrócony kolektor.

Ja w tym sezonie też będę miał odwrócony, ale w oparciu o seryjny, poddany obróbce mechanicznej.

 

Wiem że ma odwrócony. Byłem też przy rozmowie z Norwegami na MERC jak pamiętasz ;-) Ale móię że nie majakiegoś kosmicznego wynalazka, chociaż chyba mnie pamięć myli bo teraz coś misię przypoina że w WRC jest dośc ciekawie zrobiony i równoodległościowy jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jednak Evokiller zostaje?

 

Cały czas jest na sprzedaż, ale przez weekend ustaliłem że nie jest to już tak pilne :wink: Pozbyłem się za to Volva, więc Evokiller stał się moim daily driver :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym chciał, a na co byłoby mnie stać to są dwie różne rzeczy. Evokiller jest wystawiony za 50k, jeśli by się za tyle sprzedał, to kasa zostanie przeznaczona na inne cele, a ja kupie sobie Nissana 200SX/S13. Jeśli nikt mi nie da tyle, to go nie sprzedam i dalej będe killował różne Evo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...