Skocz do zawartości

Moje pierwsze w życiu auto!


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ten wątek zaczyna się ocierać o granice absurdu :?

 

Dopiero teraz?

 

 

Aga, w szpilkach? po forum? zero szacunku, ja bym dał pasek :P

 

W takich szpilkach mogę wszędzie chodzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak są tu mody, to prosze o zamknięcie tego tematu.

 

Temat miałbyć dla rozluźnienia, ale niestety... taki kraj.

 

Ja zostałem zjechany przez jednych za to, że coś takiego wymyśliłem, Premo przez drugich, że chciał dać mi "skarbonkę" i wyszło jak zwykle, czyli dupa.

 

Powtarzam poraz kolejny do tych co myślą, że jestem leniem śmierdzącym i chce iść na łatwizne. Tak chciałem iść na łatwizne, ale nie jestem leniem, bo pracuje. Staram się coś zarobić. PRACUJE! Słyszo? :twisted:

 

A i tak na marginesie, przez niektórych troche snobizm przemawia, ale pewnie się myle. To tylko kilka postów.

 

A i jeszcze jedno. Nie jestem żebrakiem, nie chodziło o to aby wyżebrać jakieś auto. Poprostu, przyjąć je, ułatwić komuś życie :twisted::twisted: A jak ktoś nadal nie rozumie sensu tego wątku, to odsyłam do 1-szego postu. Tam wszystko jest wyjaśnione, a to co najwazniejsze zaraz pogrubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie że dałeś się złapać na [ you ] :wink:

 

No to tak ładnie z waszej strony w ,,poważnym" temacie jaja sobie robić z kolegi :?:

 

A tak nawiązując do wątku jakby tak każdy oddał troche niepotrzebnych gratów to nie jedno auto by się z tego złożyło :P więc może autor powinien pójść w stronę: "przyjmę wszystkie niepotrzebne części" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad, tak. Z kolegami menelami razem. I sikamy pod drzwi sąsiadom. W ogóle nie wiem skąd ja mam Internet?

 

Pewnie kradniesz od sąsiada. Albo dostajesz za darmo - pewnie jeszcze wybrzydzasz, że za wolny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kase cały czas składam do kupy, ponad 700 zł mam, cały czas pracuje.

Jak bys dozbieral jeszcze kolejne 700zl to mozna by kupic calkiem sensowny nowy rower lub jeszcze lepszy uzywany. To tez ciekawe hobby i kosztuje duzo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ju-lona-fajt-maderfaker-pl-ffffff

 

A poważnie - z Jachem to szukamy tylko okazji, by napić się słynnego toruńskiego pszenicznego piwa. A on sam pewnego dnia spędził z moją dziewczyną więcej czasu, niż ja sam i to przy mojej pełnej aprobacie :twisted: Żaden fajt, takie tam... przejaskrawienie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...