Skocz do zawartości

Moje pierwsze w życiu auto!


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ADK90, dokładnie! Kupione, zarejestrowane, wymienione co trzeba, teraz ubezpieczenie i trzeba już powoli za oponkami się rozglądać.

 

Co do opon zimowych, to lepiej kupić stalówki, czy zakładać na alusy? Słyszałem, ze alusy zimą mocno w doope dostają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWOC, a dziękuje! Też się ciesze!

 

 

Dziś poraz kolejny umyłem Bobka, napastowałem zderzaki, umyłem szyby... ahh.. każda jazda to dla mnie przyjemność! Rano jem jak najszybciej, żeby już wsiąć i jechać! Już ok. 500 km przejechane...

 

Teraz tylko wytrzeźwieć, wyspać się i jechać jutro! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krzysztof0430, dzięki, ale narazie zimą będziemy kombinować :) Póki co to zbieram na zimówki :)

 

Ale ja go spłukuję wodą z szamponem na myjce bezdotykowej, czyszcze szmatką/gąbką i spłukuje czystą wodą. Czasem jeszcze nabłyszczam i woskuje. Ostatnio Bobka myję rzadziej, bo stwierdziłem to za bezsens... stoi na podwórku i w gorący dzień po godzinie jest cały zakurzony. A jak pokropi... to jak dalmatyńczyk :evil: Jedynie suchą szmatką go wycieram.

 

-- 9 wrz 2012, o 20:18 --

 

Krzysztof0430, a te najdroższe są genialne... już je widze na Seju... mhhm... ale powoli.

 

We wtorek chyba pierwszy tjuning! Troche jajcarski, ale napewno troche wyróżni Bobka z tłumu innych Fiacików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoi na podwórku i w gorący dzień po godzinie jest cały zakurzony. A jak pokropi... to jak dalmatyńczyk

znam ten ból :P

 

 

We wtorek chyba pierwszy tjuning! Troche jajcarski, ale napewno troche wyróżni Bobka z tłumu innych Fiacików

pochwal się co to będzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...