Skocz do zawartości

lekki offroad,grill,masa błota,plaża...29.07.2012r.


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

radix99, nie panikuj ;). Będzie dobrze :twisted:

 

jak znam życie, to ja trafię na jakiś dół i trzeba mnie będzie wyciągać, więc wolę się zabezpieczyć 8)

idę szukać na allegro gumiaków (jakby padało :mrgreen: ) i japonek (jakby było sucho :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak by nie padało i spokojnie będziesz mógł chodzic w japonkach ,to i tak jak będziesz chciał to mozna znaleźć miejsce gdzie i gumiaki nie pomogą :mrgreen:

ja po wyciąganiu mej Swini z błota wrzuciłem swe buty do reklamówki i do bagażnika i jechałem do domu na boso,bo buty miały po kilka kg masy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kiedyś na wypadzie off road-owym pare aut się zakopało. kumpel chciał przyszpanowa przygotowaniem i założył gumiaki żeby linkę podczepic. Przeszedł kawałek i był w błocie po pas :lol: . A jego mina bezcenna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa. Ciut daleko, ale to da się przeżyć.

Najgorszy ten termin, bo ni chu chu mi nie pasuje :|

No ale nic, może jeszcze tego lata coś tam się zorganizuje i będzie mi dane się tam u Was w błocku potaplać i po luźnym poganiać ;)

Proszę o bogatą relację foto/video :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że sama paszę,drzewek w okolicy nie brakuje to mozna z siekierą w las pójśc :mrgreen:

a moze faktycznie ze 3-4 kloce wrzuci sie do forka i mej swini i zrobimy jedno duże ognisko,a badylki z lasu sie skrobnie :wink:

 

-- Śr lip 18, 2012 11:36 am --

 

a jak widac w tle ,do lasu blisko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie grilla stoliki krzesła parasole namioty czy co tam kolwiek chcecie. Robimy duży piknik! ;]

 

haha tylko kto będzie siedział jak wszyscy będą upalać :mrgreen: ale coś do siedzenia też wezmę na wszelki wypadek

 

oby nam tylko pogoda dopisała bo na chwilę obecną mój telefon i pogoda w nim zapowiadają deszcz... ale jeszcze 2 tyg więc sądzę że się nie spradzi :)

 

ps. kto na ochotnika doczepia kosiarkę do zderzaka żeby wszyscy spokojnie przejechali drogą dojazdową ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w końcu jutro pojadymy z Igim sprawdzić dojazd :P tzn ostatnie 50 m zjazd z szutrówki przez zarośniętą drogę :P

 

Jak was będzie wielu to się poświęcimy i polecimy na przekop szpadlami i wyrównamy co trzeba-goście to goście,nie wypada utrudniać :P

 

-- Śr lip 18, 2012 10:04 pm --

 

to może w sobotę już zaczniemy?? :mrgreen:

 

powiuem w ten sposób,prosto i na temat: u mnie jest w domku masa miejsca,jak chcecie to wbijajcie w sobotę,miejsce na śpiwory i karimaty w domku jest,zawsze można weselną (22/06.2012) wypić a parking strzeżony jest 50m od nas,tak więc jak coś to...czym chata bogata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...,zawsze można weselną (22/06.2012) wypić a parking strzeżony jest 50m od nas,tak więc jak coś to...czym chata bogata:)

 

yhy i w niedziele nie będę miał z kim pojeździć :mrgreen:

 

Spokojnie. Zaczniemy jeździ wcześnie rano o 16:30 :mrgreen:

 

Lista osób:

1. hemi_112 - 100% że będę

2. Igi_666 - 100% że będę

3. - % że będę

Piszcie na ile procent będziecie to w tedy będziemy wiedzie na co się dokładnie szykować ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie ta tablica Mendelejewa zaskoczyła i wystraszyła, jak kiedyś niezapowiedziane kartkówki na chemii w liceum :mrgreen:

Żebyś Ty wiedział co w tej "soli spożywczej" prosto z ulic którą w jedzeniu mamy siedzi to byś zawału dostał. Po prostu nie kąpiemy się w bajorku i nie bawimy w świnki z naszych lusterek i nie tarzamy w błotku po szyję i będzie git :) to nie Czarnobyl i chyba nic tam nie promieniuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. hemi_112 - 100% że będę

2. Igi_666 - 100% że będę

3. radix99/Belka - 99,99% że będziemy 8)

4. Kryształ - 99,99999 % że będę

5. Niebo - 90%. Trochę mnie ta tablica Mendelejewa zaskoczyła i wystraszyła, jak kiedyś niezapowiedziane kartkówki na chemii w liceum :mrgreen:

6. adamss/sylwia - 99,99% ze będziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. hemi_112 - 100% że będę

2. Igi_666 - 100% że będę

3. radix99/Belka - 99,99% że będziemy 8)

4. Kryształ - 99,99999 % że będę

5. Niebo - 90%. Trochę mnie ta tablica Mendelejewa zaskoczyła i wystraszyła, jak kiedyś niezapowiedziane kartkówki na chemii w liceum :mrgreen:

6. adamss/sylwia - 99,99% ze będziemy

7. TomekS - 100% będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...