Skocz do zawartości

Jaki parking przy okęciu?


Arq

Rekomendowane odpowiedzi

na Szyszkowej 48 , kilka razy juz tam auto zostawialiśmy... ok8-10min busem do Okęcia, dwozkę i odbiór po przylocie masz w cenie...

 

za 5 dni płaciłem coś ok 60pln?

 

-- 8 lip 2012, o 17:03 --

 

http://www.tanie-parkingi.pl/lotnisko-w ... wa-48.html - w sezonie lepiej zadzwonić wcześniej bo z miejscami róznie bywa... ale ogolnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze zostawiam na parkingach lotniskowych.

Jest może i drożej, ale wygodnie.

Nie trzeba dzwonić, ani się prosić o przyjazd/dowóz na lotnisko czy iść pieszo...

 

Za 2 dni na Okęciu masz 100 zł na P4

http://www.lotnisko-chopina.pl/pl/pasaz ... ngi/oplaty

 

Mnie z tego cennika wyszło że 80 :)

Kurcze zawsze człowiek miał odwóz i przywóz to nie musiał się interesować takimi pierdołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Szyszkowej 48 , kilka razy juz tam auto zostawialiśmy... ok8-10min busem do Okęcia, dwozkę i odbiór po przylocie masz w cenie...

 

za 5 dni płaciłem coś ok 60pln?

 

Również korzystałem i polecam. Jeśli chciałbyś FV za parkowanie to niech Ci wystawią od razu na miejscu, bo jak powiedzą, że wyślą pocztą to będziesz czekał w nieskończone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nich nie byłem do końca zadowolony, bardzo długo czekaliśmy na odbiór z lotniska po przylocie, pomimo wcześniejszego tel. Wynika to z tego, że jest to duży parking i się nie do końca wyrabiali z odebraniem ludzi z lotniska. Poza tym bez zastrzeżeń.

Ale z tego powodu wybieram zazwyczaj mniejszy parking, też na Szyszkowej, kawałeczek dalej tylko po przeciwnej stronie. Jest mniejszy, ale przez to się nie czeka na odbiór, no i pewnie bardziej mają autka pod kontrolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...