Skocz do zawartości

Po swap-ie wkręca się do 4000 obr i wali marchewami


buhhu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

po panewce w Antyku włożyliśmy shortblocka od gtka, wymieniliśmy świece, olej, ogólnie co trzeba i co się dało. Silnik odpala, po dodaniu gazu i dojściu do 4k obr/min nie chce się wyżej "wkręcić" i zaczyna strzelać z wydechu (przelot). Jedzie gorzej od NA. Macie jakieś pomysły ? Sprawa dość pilna, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec żartów ... pacjent przestał kichać :mrgreen:

 

szaliczek, gorąca herbatka scytrynom i mjodem a do tego aspirynka? :D

 

-- 4 lip 2012, o 21:37 --

 

najpierw bym sprawdził koła rozrządu i czujniki położenia wału i wałka, po takim swapie, bo były różnice w rocznikach, może tam tkwi diabuł... :twisted::lol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się chlopaki ze was rozweselilem:D

na myśli miałem oczywiscie dysfunkcje układu zapłonowego, tzn. przesunięcie kata wyprzedzenia zapłonu w kierunku gmp, po przeczytaniu waszych postów faktycznie chyba bliżej prawdy moze byc zbyt bogata mieszanka.

tak czy inaczej widzę ze na tym forum lepiej powstrzymać sie od nadmiernych skrótów myślowych :P

Btw autorowi wątku życzę szybkiej celnej diagnozy, a pozostałym dopisuje do listy czosnek ;)

:mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany !!

 

Czujnik polozenia walu byl "za daleko",po wysunieciu wszystko zaczelo pracowac normalnie.

 

Chcialem rozdac pomuki ale MySql sie wysypal na forum... Bede pamietal.

 

Wielkie dzieki wszystkim ktorzy przyczynili sie do rozwiazania problemu i tym ktorzy probowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde co jest ?!?!

 

Każdemu mogę przyznać pomuka poza emotorsport, który de facto najbardziej przyczynił się do rozwiązania problemu!

 

Taki komunikat:

 

"Błąd ogólny

SQL ERROR [ mysql4 ]

 

Out of range value for column 'user_helps' at row 1 [1264]

 

Wystąpił błąd bazy danych podczas pobierania tej strony. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem.

 

Poinformuj administratora lub webmastera: forum@subaru.pl"

 

WTF ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde co jest ?!?!

 

Każdemu mogę przyznać pomuka poza emotorsport, który de facto najbardziej przyczynił się do rozwiązania problemu!

 

Taki komunikat:

 

"Błąd ogólny

SQL ERROR [ mysql4 ]

 

Out of range value for column 'user_helps' at row 1 [1264]

 

Wystąpił błąd bazy danych podczas pobierania tej strony. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem.

 

Poinformuj administratora lub webmastera: forum@subaru.pl"

 

WTF ? :shock:

Powinno być już OK. Jeśli jednak nie to PW :arrow: do mnie pliz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw bym sprawdził koła rozrządu i czujniki położenia wału i wałka, po takim swapie, bo były różnice w rocznikach, może tam tkwi diabuł...

właśnie dlatego moj nie chcial odpalić i równo chodzic po zmianie silnika...

 

silnik pochodził z Revision C a auto to Revision D - inny układ zapłonowy, inne kółka, inne ecu... chodził od 2000 do 2500 rpm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu mogę przyznać pomuka poza emotorsport, który de facto najbardziej przyczynił się do rozwiązania problemu!

 

tenks for uznanie.... :lol:

 

Należy się ! Teraz mi pomóż z restryktorem to zasypię pomukami hehe :) Wsadziłem na próbę koralik ale nie jestem pewny czy w dobrą rurkę (LOL) bo na zdjęciach jakie znalazłem były inne układy tych wężyków (pewnie z gtka) a w Dziadku jest troszke inaczej. Wsadziłem i nie pomogło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...