Skocz do zawartości

Dziwna sprawa z klima w Bugu wrx...


jeedrass

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest normalne że gdy mam ustawione pokretlo na zimno i wlaczam dmuchawe na szybe to leci lodowate powietrze z klimy?? tylko w opcji na szybe... cala reszta od razu leci normalne... zaznaczam ze guzik A/C jest wylaczony... dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest normalne że gdy mam ustawione pokretlo na zimno i wlaczam dmuchawe na szybe to leci lodowate powietrze z klimy?? tylko w opcji na szybe... cala reszta od razu leci normalne... zaznaczam ze guzik A/C jest wylaczony... dziwna sprawa.

 

jak ustawisz nawiew na szybę, to klima załącza się automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeedrass,

ja dwa lata miałem GieTeka i dopiero nowy właściciel powiedział mi że po xxx km zapaliła mu się rezerwa, a mi nigdy się to zdażyło i sądziłem że tak jak w moim poprzednim GL po prostu nie ma lampki rezerwy :P widać Subaru potrafi zaskoczyć nawet po sprzedaży :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam automatycznej klimy, mam zwykla najprostrza z pokretlami:)

W bugu jest raczej półautomatyczna...

wciskalem dwa razy guzzik A/C ale sie nie wylaczalo... czyli nie da rady obejsc systemu bez przerobek:D spoko ze mam subarete ponad 2 lata a odkrylem to kilka dni temu:D

Dlaczego dwa razy?

Jeśli włączysz nawiew na szybę, tak jak koledzy pisali - włączy się klimatyzacja i zapali zielona lampka przy guziku A/C. Wtedy wystarczy wcisnąć ten guziczek RAZ i wyłączyć klimę. Ot takie ustrojstwo, żeby nie parowała szyba.

Niestety, włączając światła powodujesz przyciemnienie kontrolek m.in. od klimy i często nie widać, czy kontrolka A/C się świeci, czy nie. Proponuję eksperymentować z wyłączonymi światłami, łatwiej zauważyć, czy kontrolka się zapala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie pali ani nie zarży, żadna z waszych opcji nie działa... Nie da się wyłączyć po jednym nacisnieciu ani po dwoch...;/

dziwna ta Twoja klima, u mnie też sie włącza jak dam nawiew na szybę (prawidłowo), ale wtedy świeci się żaróweczka w przycisku A/C (zawsze się świeci jak klima działa) i pojedyncze wciśnięcie przycisku wyłącza klimę ... a tak przy okazji, jeżdżę prawie zawsze z nawiewem na szybę i nogi i klima mi się sama nie włącza, tylko wtedy kiedy chce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...