Jump to content

Lamka awarii silnika dała znać

KrzysiekW
 Share

Recommended Posts

Witam,

się zaświeciła mnie lampka - przez chwilę świeci stale, potem zaczyna migać.

Samochód trochę nierówno pracuje i wpada w wibracje.

Podejrzewam, że ktoś miał coś podobnego i może przyczyna była jakaś prozaiczna i szybka do usunięcia. Jak nie, to jutro powrót na warsztat... :?

Aha, w piątek wieczorem zatankowałem do pełna na stacji przy supermarkecie. (bo już gdzieś doczytałem, że komuś paliwo bruździło).

Z góry dziękuję!

Goryczy dopełnia fakt, ze przedwczoraj odebrałem z remontu... :)

Temat zakładam, bo nie znalazłem czegoś związanego stricte z tym problemem. Jak jest, a przeoczyłem i zaśmiecam forum to przepraszam. :)

jak pracuje silnik? migajacy cel to cos z zaplonem, pewnie cewka jak samochod odebrales od mechanika, niemniej lepiej nie jezdzic - podepnij pod kompa i zobacz jaki blad wyskoczy. jak odebrales od mechanika to do niego wroc i niech podziala - wie co robil

Dziękuję za odzew. Generalnie jutro idzie do mechanika.

jak pracuje silnik?

Teraz już równo i na gaz reaguje normalnie, bo jeszcze kilka razy próbowałem odpalić, popatrzeć pod maskę itp. Lampka nadal się świeci (obecnie na stałe), ale teraz to ponoć będzie się świecić do wizyty w warsztacie, nawet jeśli problem ustąpił.

i nie pytaj na Forum, bo zrobi się "gdybajka".

Wiem, ale czasem z gdybajki da się coś wartościowego wyłowić. ;)

Np. w innej sprawie już wiem, ze mam problem z jakimiś stykami pod siedzeniem pasażera, a nie całym airbagiem.

Misfire czyli nie dopalanie mieszanki.
Do tej pory znałem to w innym znaczeniu. :) To by pasowało chyba, bo coś mi śmierdziało benzyną.

Dzięki jeszcze raz!

Teraz już równo i na gaz reaguje normalnie, bo jeszcze kilka razy próbowałem odpalić, popatrzeć pod maskę itp. Lampka nadal się świeci (obecnie na stałe), ale teraz to ponoć będzie się świecić do wizyty w warsztacie, nawet jeśli problem ustąpił.

Wypadałoby zerknąć co to za błąd, skasować i zobaczyć czy wróci.

jak masz do mnie blisko to zapraszam, zerkniemy co mu się tam zapisało ;)