Skocz do zawartości

Sposób na straż miejską


subarutux

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uniknąć blokady koła przy parkowaniu

 

Podpatrzyłem na amerykańskim filmie:

 

Facet miał w bagażniku atrapę policyjnej blokady koła. Po zaparkowaniu w miejscu, w którym takowe blokady są chętnie zakładane przez straż miejską, wyciągał ją z bagażnika i mocował na kole od strony chodnika. W ten sposób zapobiegał założeniu prawdziwej blokady. Po powrocie demontował blokadę i chował do bagażnika.

 

Bonusem tej metody jest zniechęcanie złodziei samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uniknąć blokady koła przy parkowaniu

Ja mam taki sposób: podchodzę do parkomatu, wrzucam kilka pieniążków, dostaję karteczkę, którą umieszczam za szybą, w miejscu, w którym jest widoczna i jeszcze nigdy blokady nie miałem :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brt, Parkometry są tylko tam gdzie brak miejsc do parkowania a jak się jakieś znajdzie to przeważnie verboten. Problem nie w tych paru monetach ale w ograniczonym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uniknąć blokady koła przy parkowaniu

 

Podpatrzyłem na amerykańskim filmie:

 

Facet miał w bagażniku atrapę policyjnej blokady koła. Po zaparkowaniu w miejscu, w którym takowe blokady są chętnie zakładane przez straż miejską, wyciągał ją z bagażnika i mocował na kole od strony chodnika. W ten sposób zapobiegał założeniu prawdziwej blokady. Po powrocie demontował blokadę i chował do bagażnika.

 

Bonusem tej metody jest zniechęcanie złodziei samochodów.

 

Pomysł nie jest nowy.

Coś podobnego widziałem już w PL.

W Gdańsku w okolicach skrzyżowania ul. Tuwima i Orzeszkowej ok. 2 lata temu często stał zaparkowany ten sam samochód z blokadą na kole. Dodam, że stał zawsze w niedozwolonym miejscu i że ogólnie jest to strefa "must be lucky to park". Nie raz się dziwiłem, aż któregoś razu było mi dane zaobserwować jak jakiś pan w garniturku nieśpiesznie i ze znudzoną miną podchodzi do auta, zdejmuje blokadę, chowa do bagażnika i odjeżdża. :idea:

Od pewnego czasu już go tam nie widuję - chyba czarni musieli rozkminić jego sekret... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...