Skocz do zawartości

Podłoga bagażnika, wnęka koła w Imprezie GD


furmi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wątpliwości dotyczące podłogi bagażnika w jednej z oglądanych ostatnio Imprez (2001, wagon). Nie wiem jak powinna ona wyglądać fabrycznie.

 

Czy wnęka koła jest w całości szorstka, coś jak by blacha pomalowana tylko podkładem?

 

W oglądanej Imprezie od strony bliższej wnętrzu auta właśnie taka była natomiast od strony zderzaka miała gładką powierzchnię w kolorze auta. Dodatkowo prawie przy samym zderzaku było jak by łączenie blachy "maźnięte" wzdłuż jakimś uszczelnieniem. Zastanawiam się czy jest ok, czy to jakaś wstawka.

 

Może ktoś dysponuje zdjęciem tego miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale już nadrabiam i informuję :)

 

W moim Wagonie wnęka jest polakierowana (słabo, bo słabo, ale jest), pasta uszczelniająca nie jest pokryta farbą, natomiast tylna ściana wnęki na koło wygląda na zagruntowaną samym podkładem, ew. matowym lakierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poprzednią budę, ale zarówno w sedanie jak i wagonie wnęka koła jest przykurzona w tym samym kolorze co komora silnikowa i oczywiście niezbyt równomiernie a miejscami tylko podkład widać. U ojca w legacu 03' tak samo. Jeżeli jest cała w ładnym lakierze to chyba coś nie tak. :wink: Fabryka chyba nigdy nie kładła bezbarwnego tam gdzie nie jest potrzebny , czyli go nie widać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poprzednią budę, ale zarówno w sedanie jak i wagonie wnęka koła jest przykurzona w tym samym kolorze co komora silnikowa i oczywiście niezbyt równomiernie a miejscami tylko podkład widać. U ojca w legacu 03' tak samo. Jeżeli jest cała w ładnym lakierze to chyba coś nie tak. :wink: Fabryka chyba nigdy nie kładła bezbarwnego tam gdzie nie jest potrzebny , czyli go nie widać :mrgreen:

 

U mnie też w takim kolorze co komora silnika. Zamiast srebrnego - szary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za info :wink:

 

Cała nie jest polakierowana ładnie, jest właśnie "przykurzona", wyraźnie matowa. Tylko z tyłu, przy zderzaku jest pryśnięta lakierem. Zastanawiała mnie również ta pasta uszczelniająca na łączeniu, ale z tego co czytam kilka postów wyżej wynika, że ta pasta jest ok.

Muszę rzucić okiem i "pomacać" jakiegoś Bug'a, tak będzie chyba najlepiej :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...