Skocz do zawartości

Bede grau w gre czyli rozdajemy gry za darmo :)


Eden Prime

Rekomendowane odpowiedzi

Jako jeden z redaktorów portalu http://next-game.pl zapraszam wszystkich forumowiczy do wzięcia udziału w zabawie http://next-game.pl/index.php?option=com_k2&view=item&layout=item&id=782.

 

Jak komuś nie chce się klikać, poniżej wklejam zasady zabawy

Wystarczy, że:

- polubisz nasz FanPage

- udostępnisz publicznie obrazek konkursowy (dostępny pod tym linkiem) na swojej facebookowej Tablicy/Osi czasu, pisząc przy udostępnianiu w jednym zdaniu, jaką (dowolną) grę chcesz otrzymać w prezencie i dlaczego właśnie ten tytuł.

Na przykład: "Chcę dostać od NGTV grę FIFA 12 na X360, bo chcę w końcu zobaczyć jak Polska wygrywa" albo "Chcę dostać od NGTV grę Ridge Racer na PS Vita, bo byłem mistrzem jedynki na PSX"

TO WSZYSTKO! 10 kwietnia 2012 zespół NGTV wybierze najlepsze uzasadnienia, biorąc jednocześnie pod uwagę, czy prośba jest realna (np. czy gra już została wydana, czy jest dostępna w sprzedaży itd.). Wybrana osoba otrzyma grę, o którą poprosiła. Rozdamy również dwie nagrody niespodzianki - gadżety związane z grami, takie jak koszulki, torby czy smyczki.

 

POWODZENIA ! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

żalę się

 

kupiłem młodemu fifa 2012 na ps3

 

ja rozumem, że amerykanie to debile, producenci gier robią gry dla idiotów ale żeby najgorszym zespołem wygrywać z realem 10:0 i to zupełnie nowy użytkownik?

 

jak się stoi z piłką to kompuer nie podbiega aby ją odebrać, kiedy biegnie się napastnikiem obrońcy biegną obok i zupełnie nie przeszkadzają. Po przestawieniu opcji jest niewiele lepiej.

 

zdecydowanie nie polecam, chyba że dla 3 latków aby się cieszyły że wygrywają zawsze.

 

tak idiotycznej gry piłkarskiej to jeszcze nie widziałem.

 

zdecydowanie wolę sensible soccer z amigi. Tam lała się krew z joy-sticków :mrgreen:

 

aha, żeby zagrać w euro 2012 nie da się tą wersją, trzeba kupić wersję euro 2012.

typowy produkt wytworzony przez debili dla swoich :evil:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem młodemu fifa 2012 na ps3

 

ja rozumem, że amerykanie to debile, producenci gier robią gry dla idiotów ale żeby najgorszym zespołem wygrywać z realem 10:0 i to zupełnie nowy użytkownik?

 

jak się stoi z piłką to kompuer nie podbiega aby ją odebrać, kiedy biegnie się napastnikiem obrońcy biegną obok i zupełnie nie przeszkadzają. Po przestawieniu opcji jest niewiele lepiej.

 

może Smuda ich trenował :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...