Skocz do zawartości

Felgi do Forysia


Andre44

Rekomendowane odpowiedzi

post-13140-135184463528_thumb.jpgTak się stało ,że nabyłem dwie pary felg.Trzecie orginalne w tej chwili na aucie.Poradzicie które na lato,na zimę a które sprzedać?

Wiem,że to kwestia gustu,ale ciekawy jestem waszych opinii.Przepraszam moderatorów jeżeli powinienem to zrobić w innych działach.

 

RIAL 7Jx16 ET40

ALUTEC 6,5Jx16 ET48

Orginalne to chyba ENKEI 6,5Jx16 ET48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te na samochodzie są najciekawsze /najładniejsze/ z całej oferty subaru i ja bym je zostawił na lato. Te nowo nabyte nie są rewelacyjne ale jak bym miał wybrać to /na zimę/ te 6-cio ramienne.

A le ja bym je sprzedał i kupił coś ciekawszego.. :twisted:

 

Np.

http://www.felgi.pl/konfigurator-felg/d ... 0/2-0-92kw

http://www.felgi.pl/konfigurator-felg/a ... 0/2-0-92kw

http://www.felgi.pl/konfigurator-felg/a ... 0/2-0-92kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się te OEMowe akurat nie podobają...

 

Ale zrobił bym tak że OEMowe bym zostawił na zimę (OEM to jednak OEM), a pozostałe bym sprzedał i kupił jakieś fajne speedline :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cart jakiś przykład tych speedline

 

Ja osobiście kupiłem speedline corse 2108

Na forum z kreską są dość fajne speedline SL1102. Wprawdzie wg. mnie do odrestaurowania, ale można i bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cart jakiś przykład tych speedline

 

Ja osobiście kupiłem speedline corse 2108

Na forum z kreską są dość fajne speedline SL1102. Wprawdzie wg. mnie do odrestaurowania, ale można i bez.

 

A wiesz może czy te speedline wchodzą na złote Brembo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

nie będę otwierał specjalnie nowego tematu, więc zadam pytanie tutaj (mam nadzieję, że autor się nie obrazi):

- jakie felgi byście polecili do Forka MY99? Tak aby wchodziły na większe hamulce, miały "rajdowy wygląd" ???

Auto będzie jeździło po asfalcie i bardzo często po szutrowych drogach. Myślałem o Speedline lub coś w tym stylu, trzymamy się motywu rallylooooook. Macie jakieś sprawdzone propozycje? Jaki rozmiar? Pewnie 17 tylko wchodzi w grę? Opona z pewnością nie będzie na bardzo niskim profilu, ze względu na te szutrowe trasy. Proszę o propozycje, najlepiej z foto :oops:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

to ja może poproszę o pomoc bo nigdzie na forum nie mogę znaleźć a coś mi się wydaje że znacie odpowiedź. Czy felgi OEM od Forka 98-01 będą pasowały do Forka MY06? Nie chodzi mi o ET czy szerokość bo to łatwo zweryfikować ale otwór centrujący lub jakieś dwu czy czterotłoczki to już dla mnie za trudne (u mnie wszystko OEM, MY06 2.0 Automat) Z góry dzięki bo decyzję przed zakupem na odległość muszę podjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...