Skocz do zawartości

Hamulce WRXa


RafalW

Rekomendowane odpowiedzi

To sa hamulce WRXa po jezdzie na torze. Jak widac (po lewej stronie)temperatura wzrosla na tyle by blaszka z klocka utworzyla calosc z kaliperkami. :lol:

 

całkiem nieźle przyjacielu :shock: masz już stałe rabaty u producenta ... klocków, zacisków i ptaszków KOLIBERKÓW ?

 

P.S.

a czy te zesra... zespojone klocki-koliberki nie są przypadkiem produkowane w Zakopiańskiej "Kolibeczce" (dla mniej zorientowanych koło rondla Kuźnickiego) po spoŻarciu jakiegoś ichniejszego Menu-alnego Śpecjału :?:

 

Śmiech'us Tatr'us Wyjadacz'us & klock'us produkt'us doskonał'us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem nieźle przyjacielu :shock: masz już stałe rabaty u producenta ... klocków, zacisków i ptaszków KOLIBERKÓW ?

To akurat hamulce mojego kolegi. Od bardzo dawna mu tluklem do glowy by zaczal od poprawienia hamulcow a on sobie to sprezynki to amorki wstawial a dwie wycieczki na tor i dwa razy mu padly.

Moje hamulce radza sobie bardzo ladnie. Jezdzilismy caly dzien na torze ja i ten wlasnie kolega moim autkiem (czyli autko nie mialo kiedy odpoczac) i znioslo to bardzo dzielnie. A hamulce zaczely tylko troszke wydawac dzwiek podczas jazdy co sie okazalo odklejonym materialem od klocka (ale nie przeszkadzalo w jezadzie i hamowaniu ani troche).

Takze jak ktos jedzie na tor to proponuje zajac sie hamulcami zanim osiagna stan jak ten ze zdjecia.

Aha, a ten kolega wlasnie kombinuje jakby tu zamienic WRXa na ITR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...