Skocz do zawartości

Gasnie wyswietlacz w radiu


adrjab

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Witam - miałem to samo ale w lecie w upal na trasie 400 km - sluchalem CD - i w pewnym momencie patrzę - na wyświetlaczu NIC nie widać, a radyjko gra.

Zgasły też informacje odot. klimatyzacji,nawiewu,etc...

Jak stanąłem na tankowanie (ok 10min) i ruszyłem dalej - wszystko już sie wyświetlało na LCD w radiu i na panelu od klimy.

Wg mnie stało sie tak, bo radio przegrzało sie (?) przy odtwarzaniu CD (wyjąłem płyte - była gorąca, że aż....)

 

Nigdy potem się to nie powtóżyło (nawet w tym roku na trasie w upale, choś głównie słuchalem radia)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest banalna, jeśli to taki sam przypadek jaki często bywa w Legacy/Outback.

 

Poprostu kluczyk w stacyjce nie odskakuje do końca (delikatnie się zacina). Wystarczy minimalnie go cofnąć i po temacie.

 

Jak zobaczysz, że zgasło radio i wyświetlacz klimy, minimalnie cofnij kluczyk w stacyjce. wyraźnie wskoczy w swoje miejsce. Wyświetlacze powinny wrócić do pełni oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest banalna, jeśli to taki sam przypadek jaki często bywa w Legacy/Outback.

 

Poprostu kluczyk w stacyjce nie odskakuje do końca (delikatnie się zacina). Wystarczy minimalnie go cofnąć i po temacie.

 

Jak zobaczysz, że zgasło radio i wyświetlacz klimy, minimalnie cofnij kluczyk w stacyjce. wyraźnie wskoczy w swoje miejsce. Wyświetlacze powinny wrócić do pełni oświetlenia.

 

to samo napisałem post wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...