Skocz do zawartości

problem z obrotami


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Subaru posiadam od nie dawna... i juz mam z nim problem :? Moze ktos sie juz spotkal z czyms takim : obroty skacza miedzy 300 a 1000 na jalowym biegu... i auto nie "ciagnie" od 3000 tak jak wczesniej... Nie wiem czy ma to znaczenie ale dodam ze jest to Impreza 2.0 turbo z 99r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, jak go kupowalem to pojawil sie ten problem z wachaniem obrotow... ale pojechalismy do jakiegos szpeca od subaru... on przelozyl przeplywomierz i nic nie pomoglo... i pozniej regolowal cos jakas srubka... i obroty sie ustabilizowaly.. pojechalbym do niego ale to bylo w Krakowie... a ja jestem z Gorzowa... Moze ktos jest z tej okolicy badz wie gdzie moge sie udac... albo chociasz wie o jakies srubce mowie... :oops: Ja nie bardzo znam sie na mechanice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis w Berlinie, a wtedy szlakiem Armii Czarwonej i Rudego, moze warto sprobowac, odwiedzic jakies zapory stare, przerdzewaile, moze jakas mine znalezc po drodze. Wojciecha Siemiona spotkac.

 

Albo wyjscie nudne, pozbawione ikry, zle swiadczace o naturze obywatela, o braku zylki awanturniczej - no bo w koncu mozna im teraz w tem Berlynie zrobic niezla awanturke o te izbe pamieci wyrzuconych:

 

SERWIS w Poznaniu

KOCAR W.M.P.P. KOCIAŁKOWSCY SP. J.

ul. Lipowa 9

62-081 Baranowo k/Poznania

 

tel.: +48 (61) 814 20 19

+48 (61) 654 08 50

fax: +48 (61) 814 13 98

 

e-mail: kocar@subaru.pl;

e-mail: serwis_kocar@subaru.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Subaru posiadam od nie dawna... i juz mam z nim problem :? Moze ktos sie juz spotkal z czyms takim : obroty skacza miedzy 300 a 1000 na jalowym biegu... i auto nie "ciagnie" od 3000 tak jak wczesniej... Nie wiem czy ma to znaczenie ale dodam ze jest to Impreza 2.0 turbo z 99r.

 

 

Brmzi jak uszkodzenie przepływomierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Waści na forum i chciałbym wzorem Szanownego Pana Arno podpowiedzieć wyjście niekonwencjonalne, pełne młodzieńczej nieposkromionej wyobraźni, wykwintne, wytrawne acz proste jak etui na styl od śtychówki. Sposób sprawdzony na własnem orgaźźźźniźmie. Bierzesz pan litre gorzały- może być wytrawna na bazie kartofla, sztuk więcej. Lijesz pan to w gaźnik metodą "na szyite" czyli z szyjki, uważając przy tem coby przepływ powodował zwiększenie obrotów ( we łbie). U mnie to się już synchronizuje samoistnie.

 

KRAKÓW UL. KRZACZASTA 500

SKLEP MONOPOLOWY " DZIUBEK "

TEL. 429 - 67 - 67 LADA

TEL. 429 - 76 - 76 ZAPLECZE . PAN JURECZEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszac nie ciagnie... mialem na mysli ze prawie wogole nie chce przyspieszac... ale to juz wrocilo do normy... czyli jest normalnie problem pojawil sie teraz przy 3800 obr. zaczyna skakac jak kangur, a 4000 wogole nie moge przekroczyc :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czemu tak rzadko tu jestes??!!

 

przeprowadzam remont kapitalny.............................. życia. Chciałbym przestawić ciut kuchnie, o jakieś ................................80 kilometrów.

 

Siwus brygadzistus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...