Skocz do zawartości

Czy lusterko z BUGEYE pasuje do BLOBEYE


deeboo1

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam, ponieważ mam wersję uk i mam do kupienia lusterko EU.

Na zdjęciu zauważyłem małe różnice, tzn. to z BUG-a eu jest całe niebieskie http://imageshack.us/photo/my-images/54 ... 92700.jpg/ a to u mnie ma czarną ramkę dookoła http://imageshack.us/photo/my-images/828/lusterko.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka podejdą, tzn można je zamontować bez żadnego problemu, ale różnią się nieznacznie obudową zewnętrzną. Wprawne oko zobaczy różnice, ale większość nie zobaczy (przynajmniej na pierwszy rzut oka). Zwróć sobie też uwagę czy lusterko ma podgrzewanie czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłącze z innym pytaniem :) Czy możliwym jest żeby STI z 2005 roku US Spec z DCCD (blob) miało deskę rozdzielczą taką samą jak te z początku serii (2003) ? Wydawało mi się, że STI z DCCD miało zawsze wnętrze od hawka. Wyjaśnijcie co i jak ;)

 

Miałem WRXa 2005 US i miało nową deskę. Może być tak, że to jest I rejestracja 2005r, a faktycznie może być 2004r. Najlepiej sobie rozkoduj VIN i będziesz wiedział. Może się mylę, ale 2004r miały jeszcze stare deski, a czy już miały DCCD, to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, ponieważ mam wersję uk i mam do kupienia lusterko EU.

 

lusterka EU i UK mają pod innym kątem tą podstawę na której opiera się lustro, inny ten trójkąt, z tego prostego powodu, że kierowca siedzi gdzie indziej, po innej stronie... :twisted::) , jak założysz np. lewe lusterko od UK do EU, będziesz musiał się położyć na kierownicy żeby coś w nim zobaczyć, odwrotnie - też odwrotnie... :D być może będziesz musiał przechylić się do tyłu aż na tylną kanapę, żeby coś zobaczyć....zależy też od wzrostu i pozycji kierowcy za kierownicą :) , chociaż w EU prawe lustro od UK daje radę, da się ustawić....

 

poza tą różnicą lusterka są jak najbardziej zamienne w rocznikach 01-07, z małą optyczna różnicą, lusterko BUGa jest jednoczęściowe (chodzi o część w której siedzi samo lustro) a BLOB ma nakładana blendę w kolorze nadwozia, tak jak i lusterko od HOWKa...

 

kuba - drzwi jako sama blacha czy szyba, są takie same, ale instalacja elektryczna się różni - w BUGu ma kostkę 4-ro pinową, a późniejsze modele - sześciopinową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...