Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Yaroslav, jak bylo? :-P

szybko :twisted:

Przybytek ów znajduje się dosłownie za rogiem, więc akcja była błyskawiczna. Nawet silnika nie wyłączałem... :mrgreen:

 

 

Ja uwielbiam Bonda :oops: i Martini 8) ... może do wieczora nikt mnie nie ubiegnie :roll: :mrgreen:

Co się stało? Mieszałaś? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :mrgreen: w sumie sam moglem tez wykonac to zadanie po uplywie trzech dni, bo zaraz o roboty mam podobny "lokal" :lol:

ok, ale niech mi ktos odpowie: idac do takiego lokalu pod jaki grzech (z tych ofic. dziesieciu :mrgreen: ) "podpadamy" :?: :P

 

np. ja jestem niezonaty, panienka z okienka tez nie jest mezatka, wiec cudzolostwo chyba odpada... a nic innego nie przychodzi mi do glowy :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec cudzolostwo chyba odpada...

 

kwestia interpretacji, bo mamy tu do czynienia ewidentnie z cudzym lozem, no chyba ze ktos przychodzi z wlasna karimatka :P

dla mnie ewidentne naciaganie... czy TO mozna robic tylko w lozu? :wink: :P

 

-- 18 kwi 2012, o 09:47 --

 

pytanie teraz tylko, skoro zostalo opublikowane juz kolejne "srednie" - co z tym fantem robimy? :roll:

to chyba oczywiste, ze fote yaroslava traktujemy pozakonkursowo (bylo zadanie, nikt w terminie nie wykonal, padlo nowe zadanie - wiec chyba nie bardzo jest o czym gadac :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale niech mi ktos odpowie: idac do takiego lokalu pod jaki grzech (z tych ofic. dziesieciu ) "podpadamy"

 

np. ja jestem niezonaty, panienka z okienka tez nie jest mezatka, wiec cudzolostwo chyba odpada... a nic innego nie przychodzi mi do glowy

Nierząd, wyuzdanie, rozwiązłość seksualna to też grzechy. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam Bonda :oops: i Martini 8) ... może do wieczora nikt mnie nie ubiegnie :roll: :mrgreen:

Co się stało? Mieszałaś? :lol:

 

Wypiłam wszystko co miałam :oops: ... dzisiaj poczynię odpowiednie zakupy :mrgreen:

 

 

np. ja jestem niezonaty, panienka z okienka tez nie jest mezatka, wiec cudzolostwo chyba odpada... a nic innego nie przychodzi mi do glowy :roll: :lol:

 

Oczywiście, że to jest cudzołóstwo :idea:

 

Seks w tzw. "wolnych związkach" również jest grzechem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale niech mi ktos odpowie: idac do takiego lokalu pod jaki grzech (z tych ofic. dziesieciu ) "podpadamy"

 

np. ja jestem niezonaty, panienka z okienka tez nie jest mezatka, wiec cudzolostwo chyba odpada... a nic innego nie przychodzi mi do glowy

Nierząd, wyuzdanie, rozwiązłość seksualna to też grzechy. :!:

 

Seks w tzw. "wolnych związkach" również jest grzechem :P

w zadaniu nie bylo, ze chodzi o grzech w rozumieniu ultra-hyper-mega-katolickim :roll: :lol:

 

 

Oczywiście, że to jest cudzołóstwo :idea:

chyba nie bardzo...

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cudzo%C5%82%C3%B3stwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zadaniu nie bylo, ze chodzi o grzech w rozumieniu ultra-hyper-mega-katolickim :roll: :lol:

 

To zdjęcie przed sklepem mięsnym też wg niektórych religii byłoby grzechem :P:mrgreen:

Przecież w zadaniu nie było powiedziane o jaką religię chodzi, interpretacja dowolna :mrgreen:

 

 

chyba nie bardzo...

 

Wg religii katolickiej jest na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale niech mi ktos odpowie: idac do takiego lokalu pod jaki grzech (z tych ofic. dziesieciu :mrgreen: ) "podpadamy" :?: :P

 

np. ja jestem niezonaty, panienka z okienka tez nie jest mezatka, wiec cudzolostwo chyba odpada... a nic innego nie przychodzi mi do glowy :roll: :lol:

Jeden z siedmiu grzechów głównych - pożądanie, rozpusta.

Polecam film Siedem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies zrodlo na popracie tej tezy? :D

 

Ta teza jest dla mnie na tyle jasna, że nie mam "papierowego" źródła w tej chwili na jej poparcie... :roll:

Wg religii katolickiej dopuszczalny jest tylko seks małżeński (czyli po ślubie... ten przed ślubem jest grzechem), a antykoncepcja jest grzechem...

 

 

Mam przykłady z życia wzięte, ale one pewnie się nie nadają jako źródło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale niech mi ktos odpowie: idac do takiego lokalu pod jaki grzech (z tych ofic. dziesieciu :mrgreen: ) "podpadamy" :?: :P

 

np. ja jestem niezonaty, panienka z okienka tez nie jest mezatka, wiec cudzolostwo chyba odpada... a nic innego nie przychodzi mi do glowy :roll: :lol:

Jeden z siedmiu grzechów głównych - pożądanie, rozpusta.

Polecam film Siedem 8)

a ja polecam jakis katechizm... jednym z siedmiu (katolickich) grzechow glownych jest, o ile mnie pamiec nie myli, nieczystosc - a nie pozadanie czy rozpusta :wink:

 

jakies zrodlo na popracie tej tezy? :D

 

Ta teza jest dla mnie na tyle jasna (...)

Wg religii katolickiej dopuszczalny jest tylko seks małżeński (czyli po ślubie... ten przed ślubem jest grzechem), a antykoncepcja jest grzechem...

to tylko Twoja interpretacja :wink:

 

seks przed-malzenski to nie to samo co cudzolostwo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko Twoja interpretacja :wink:

Właśnie nie moja :wink:

 

seks przed-malzenski to nie to samo co cudzolostwo :P

to tylko Twoja interpretacja :wink:

 

Ja wiem że jest to grzech cudzołożenia... i nie z Wikipedii :mrgreen:

 

 

Ale skończmy to bo to bez sensu :P :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...