Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

wszem i wobec oświadczam iż uczciwie nie da się tego zrobić :( nie pomagał nawet wjazd na wysokie zaspy :D

no i jak się nie da, jak się da. :mrgreen:

Wystarczy pogooooglać o jajku Kolumba. :mrgreen:

 

Ja najchętniej przyznałbym po jednym punkcie i eddiemu i Poznaniance. Różnica w czasie realizacji zadania niewielka. eddie_gt4 co prawda był pierwszy, ale Pozanianka była bliższa temu, czego oczekiwałem (a dodatkowo dowcipna i dobre jajka je :mrgreen: ).

Co Wy na to? A może Komisja się wypowie? :D

 

 

Prawo nie działa wstecz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Prawo nie działa wstecz .

 

Poczekaj, sprawdzę....

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Dziwne, mnie na Forum Subaru działa... :roll: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nagnę prawo. :wink:

 

RANKING:

 

kenross 19 pkt

eddie_gt4 12 pkt

yaroslav 11 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 9 pkt

Poznanianka 6 pkt

kogii 4 pkt

KALI 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

zento 3 pkt

Aga 2 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

TJ 1 pkt

*sierot 1 pkt

 

 

 

_________

*chyba ze przejdzie poprawka regulaminu by Pawlo20 i sierot straci zdobyty punkt

 

 

Tylko kto zadanie wymyśla :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: kalosz-ba-ru - Subaru & kalosze - interpretacja dowolna (do 2012-02-22)

 

Średnie: wiezo-tsu - Subarak na tle wiezy sredniowiecznego zamku i zachodzacego slonca, tj. w kadrze ma byc: Subarak, wieza sredniowiecznego zamku, wybudowanego nie pozniej niz w XVI w., oraz zachodzace slonce (do 2012-02-15)

 

Trudne: przeciąga-tsu - Zdjęcie Miśka (koniecznie EVO) i Subaru przeciągających linę z zawieszoną po środku niebieską szmatką. Lina musi być napięta, silniki samochodów odpalone i kierowcy na swoich miejscach. Oczywiście przeciąganie jest w domyśle, bo nie chcemy popsuć aut (do 2012-02-16)

 

 

RANKING:

 

kenross 19 pkt

eddie_gt4 12 pkt

yaroslav 11 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 9 pkt

**Poznanianka 6 pkt

kogii 4 pkt

KALI 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

zento 3 pkt

Aga 2 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

TJ 1 pkt

*sierot 1 pkt

 

 

 

Than_Junior, licze (-ymy), ze, jako autor watku i tworca zasad zabawy, wypowiesz sie w sprawie mozliwosci:

- odebrania punktow za niezaktualizowanie zadania w wyznaczonym terminie (np. przypadek sierot'a)

- przyznania punktow kilku osobom rownoczesnie za wykonanie tego samego zadania (np. przypadek z jajkiem)

ja osobiscie bylbym "za", ale to tylko moje zdanie

 

 

 

p.s. nie to ze jestem malostkowy, ale lubie, jak zasady sa w miare proste i jasne, nawet w przypadku takich zabaw :D

 

-- 14 lut 2012, o 19:39 --

 

E, nie będę dyskutować, Twoje jajko jest piękniejsze zdecydowanie (poza tym należy docenić gotowość do świąt wielkanocnych już w lutym :-) ...Ale za to moje zdjęcie pokazuje, że kobiety potrafią skłonić każde jajko do stania :)

odpowiedz/gest z klasa, dzieki! 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem trochę czasu, więc mogę się ustosunkować do wynikłej sprawy. Dlaczego pozwoliliście sobie zaktualizować łatwe zadanie przed upływem 48 godzin od jego wykonania? Rozumiem, że zabawa jest fajna, ale skoro istnieje jakiś regulamin, to warto byłoby go jednak przestrzegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem trochę czasu, więc mogę się ustosunkować do wynikłej sprawy. Dlaczego pozwoliliście sobie zaktualizować łatwe zadanie przed upływem 48 godzin od jego wykonania? Rozumiem, że zabawa jest fajna, ale skoro istnieje jakiś regulamin, to warto byłoby go jednak przestrzegać.

 

 

No tu masz rację.Mówiłem poczekajmy 48 :!: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :| :| :| :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się tu niepotrzebnie wściekać, wszak to tylko zabawa, jednak uważam, iż regulaminu tejże nie naruszyłem i przysługuje mi prawo do aktualizacji zadania, nie mówiąc już o zdobytym punkcie ;) A regulamin można by faktycznie trochę zmienić, ale niechże to nastąpi w neutralnym dla uczestników momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się tu niepotrzebnie wściekać, wszak to tylko zabawa, jednak uważam, iż regulaminu tejże nie naruszyłem i przysługuje mi prawo do aktualizacji zadania, nie mówiąc już o zdobytym punkcie ;) A regulamin można by faktycznie trochę zmienić, ale niechże to nastąpi w neutralnym dla uczestników momencie.

 

 

Dobrze,ja się do tego przychylam.Dodaj sobie punkt i masz prawo zadanie wyznaczyć,tylko jak to teraz zrobic :roll: :idea: :roll:

Faktycznie można zmienić regulamin,skracając czas np do 12h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pozwoliliście sobie zaktualizować łatwe zadanie przed upływem 48 godzin od jego wykonania?

hm... w zasadzie nie mamy nic na swoją obronę :oops:

A te 48 godzin na zamieszczenie zadania, chyba trzeba rzeczywiście zmienić na 12...

@sierot - Forum nie znosi próżni... W tym wątku przywykliśmy raczej do aktualizacji łatwego zadania trzy razy dziennie, a nie raz na dwa dni... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się tu niepotrzebnie wściekać, wszak to tylko zabawa, jednak uważam, iż regulaminu tejże nie naruszyłem i przysługuje mi prawo do aktualizacji zadania, nie mówiąc już o zdobytym punkcie ;) A regulamin można by faktycznie trochę zmienić, ale niechże to nastąpi w neutralnym dla uczestników momencie.

jako ze to ja zaktualizowalem latwe zadanie przed uplywem regulaminowych 48h, to przyjmuje wszystko na klate :oops::mrgreen:

jezeli zostania uznane, ze zasluguje na "punkty karne", to coz, trudno... ale wiedzcie, ze dzialalem w dobrej wierze i wychodzac z zalozenia, ze "Forum prozni nie znosi" :D

 

12h na zaktualizowanie zadania moze troszke za malo jednak, dlatego proponuje termin 24h, co Wy na to :?:

 

 

niech sierot i Poznanianka wspólnie wymyślą zadanie :D

popieram powyzsza propozycje (jako swoisty kompromis w zaistnialej sytuacji)

 

 

dobra, to co, jedziemy dalej? :mrgreen:

 

Łatwe: zadanie wymyslaja Poznanianka i sierot (ew. miedzy soba uzgadniaja, kto w tej sytuacji wymysla zadanie)

 

Średnie: wiezo-tsu - Subarak na tle wiezy sredniowiecznego zamku i zachodzacego slonca, tj. w kadrze ma byc: Subarak, wieza sredniowiecznego zamku, wybudowanego nie pozniej niz w XVI w., oraz zachodzace slonce (do 2012-02-15)

Trudne: przeciąga-tsu - Zdjęcie Miśka (koniecznie EVO) i Subaru przeciągających linę z zawieszoną po środku niebieską szmatką. Lina musi być napięta, silniki samochodów odpalone i kierowcy na swoich miejscach. Oczywiście przeciąganie jest w domyśle, bo nie chcemy popsuć aut (do 2012-02-16)

 

 

RANKING:

 

kenross 19 pkt

eddie_gt4 12 pkt

yaroslav 11 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 9 pkt

*Poznanianka 6 pkt

kogii 4 pkt

KALI 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

zento 3 pkt

Aga 2 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

TJ 1 pkt

sierot 1 pkt

 

__________

*Poznanianka, tak jak prosilas - nie ma punktu za jajko, ale jest za kalosze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję następujące rozwiązanie. Punkt otrzyma osoba, która wypełni zadanie i moje, i Poznanianki ;)

 

A jako że w całym kraju pada śnieg, ewentualnie będzie padał w ciągu kilku godzin, to...

 

Łatwe: dachu-ru - Subaru z ośnieżonym (co najmniej centymetrowa warstwa ;) ) i jednocześnie otwartym dachem (okno oczywiście odśnieżone, co by się do środka nie nasypało (do 2012-02-22).

 

Średnie: wiezo-tsu - Subarak na tle wiezy sredniowiecznego zamku i zachodzacego slonca, tj. w kadrze ma byc: Subarak, wieza sredniowiecznego zamku, wybudowanego nie pozniej niz w XVI w., oraz zachodzace slonce (do 2012-02-15)

Trudne: przeciąga-tsu - Zdjęcie Miśka (koniecznie EVO) i Subaru przeciągających linę z zawieszoną po środku niebieską szmatką. Lina musi być napięta, silniki samochodów odpalone i kierowcy na swoich miejscach. Oczywiście przeciąganie jest w domyśle, bo nie chcemy popsuć aut (do 2012-02-16)

 

 

RANKING:

 

kenross 19 pkt

eddie_gt4 12 pkt

yaroslav 11 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 9 pkt

*Poznanianka 6 pkt

kogii 4 pkt

KALI 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

zento 3 pkt

Aga 2 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

TJ 1 pkt

sierot 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...