Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tym razem już jest flaga Japonii :)

 

Średnie: ambasado-ru - Subarak zaparkowany pod/przed/obok ambasady (ew. konsulatu :P ) Japonii tak, aby w kadrze byla widoczny budynek placowki oraz flaga narodowa Japonii (data ważności: 2012-02-12)

post-10174-135184460763_thumb.jpg

 

Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości co do zaliczenia tego zadania więc wstawiam nowe zadanie i aktualizuje ranking.

 

UPDATE ZADAŃ I RANKINGU.

 

Łatwe: japona-tsu -subarak z japońskim akcentem -jakimkolwiek (nawet wolne skojarzenia) (data ważności: 2012-02-06)

Średnie: Budulcu - Subarak zaparkowany obok jakiejś budowy. W kadrze muszą się znaleźć co najmniej dwa dźwigi (dźwigi ="żurawie" takie duże wysokie) i oczywiście Subarak. (data ważności: 07-02-2012)

Trudne: ciasn-ota 12 osób w subaru z zamkniętymi drzwiami, bagażnikiem, dachem, oknami i co tam jeszcze może być. W przypadku kombi (forek, impreza kombi, obk kombi, legac kombi)- 13 osób. W przypadku tribeki - 14 osób. (data ważności: 31.01.2012)

RANKING:

 

kenross 13 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 6 pkt

eddie_gt4 6 pkt

yaroslav 3 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

michmalan 1pkt

adamski 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenross, kurcze to miało być moje zadanie :evil:

 

A to są jakieś zapisy kto robi które zadanie :?:

To nie wiedziałem :) Myślałem że kto pierwszy ten lepszy :mrgreen: ale akurat jechałem obok i postanowiłem zajrzeć czy dzisiaj już jest flaga wywieszona... i była jak widać :)

 

P.S. Co z tym trudnym zadaniem ??? Chyba wszyscy czekamy na zdjęcie Justynki antolll-a z 12 osobami w środku.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są jakieś zapisy kto robi które zadanie

To nie wiedziałem Myślałem że kto pierwszy ten lepszy ale akurat jechałem obok i postanowiłem zajrzeć czy dzisiaj już jest flaga wywieszona... i była jak widać

No dobra :P Ale teraz to muszisz uważać, bo pod tą Ambasadą to już Cie pewnie namierzyli :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są jakieś zapisy kto robi które zadanie

To nie wiedziałem Myślałem że kto pierwszy ten lepszy ale akurat jechałem obok i postanowiłem zajrzeć czy dzisiaj już jest flaga wywieszona... i była jak widać

No dobra :P Ale teraz to muszisz uważać, bo pod tą Ambasadą to już Cie pewnie namierzyli :twisted:

 

Właśnie się zastanawiałem kiedy ktoś wyjdzie i mnie opierdzieli że się zatrzymałem na parkingu dla CD i to jeszcze w poprzek a do tego stoi i robi zdjęcia jak szalony (tak tak "jak szalony" zrobiłem chyba z 15 zdjęć zanim w kadrze flaga się ułożyła w miarę tak ładnie żeby było widać że to flaga Japonii) O dziwo nikt do mnie nie przyszedł :) Ale tak jak mówiśz pewnie już mnie namierzyli :) i tylko czekać jak wpadną do domu skonfiskować zdjęcia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE ZADAŃ I RANKINGU.

 

Łatwe: dacha-tsu - Subaru na dachu (interpretacja dowolna) (data ważności: 2012-02-07)

Średnie: Budulcu - Subarak zaparkowany obok jakiejś budowy. W kadrze muszą się znaleźć co najmniej dwa dźwigi (dźwigi ="żurawie" takie duże wysokie) i oczywiście Subarak. (data ważności: 07-02-2012)

Trudne: ciasn-ota 12 osób w subaru z zamkniętymi drzwiami, bagażnikiem, dachem, oknami i co tam jeszcze może być. W przypadku kombi (forek, impreza kombi, obk kombi, legac kombi)- 13 osób. W przypadku tribeki - 14 osób. (data ważności: 31.01.2012)

RANKING:

 

kenross 13 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 6 pkt

eddie_gt4 6 pkt

yaroslav 3 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

michmalan 1pkt

adamski 1 pkt

boorek 1pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie: Budulcu - Subarak zaparkowany obok jakiejś budowy. W kadrze muszą się znaleźć co najmniej dwa dźwigi (dźwigi ="żurawie" takie duże wysokie) i oczywiście Subarak. (data ważności: 07-02-2012)

proszę:

dsc00314fp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Łatwe: dacha-tsu - Subaru na dachu (interpretacja dowolna) (data ważności: 2012-02-07)

proszę:

dsc00312dy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

:mrgreen:

 

Aktualizacja zadań:

 

Łatwe: Keisatsu - zdjęcie Subaru zaparkowanego przed komisariatem (do 07.02.12)

Średnie: Ōnami - w jednym kadrze trzeba zawrzeć Subaru, bałwana (ze śniegu) i drzewko bonsai (żywe) :) (do 07.02.12)

Trudne: ciasn-ota 12 osób w subaru z zamkniętymi drzwiami, bagażnikiem, dachem, oknami i co tam jeszcze może być. W przypadku kombi (forek, impreza kombi, obk kombi, legac kombi)- 13 osób. W przypadku tribeki - 14 osób. (data ważności: 31.01.2012)

 

Aktualizacja rankingu:

 

kenross 13 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 6 pkt

eddie_gt4 6 pkt

yaroslav 6 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

michmalan 1pkt

adamski 1 pkt

boorek 1pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: Keisatsu - zdjęcie Subaru zaparkowanego przed komisariatem (do 07.02.12)

sorry za jakość ale spieszyło mi się... i dookoła było pełno Panów z którymi nie chcę mieć do czynienia...post-16142-135184460783_thumb.jpg

 

 

Aktualizacja zadań:

 

Łatwe: fullatsu - Subaryna z pełnym bakiem paliwa (lpg się nie liczy) (do 07.02.12)

Średnie: Ōnami - w jednym kadrze trzeba zawrzeć Subaru, bałwana (ze śniegu) i drzewko bonsai (żywe) :) (do 07.02.12)

Trudne: ciasn-ota 12 osób w subaru z zamkniętymi drzwiami, bagażnikiem, dachem, oknami i co tam jeszcze może być. W przypadku kombi (forek, impreza kombi, obk kombi, legac kombi)- 13 osób. W przypadku tribeki - 14 osób. (data ważności: 31.01.2012)

 

Aktualizacja rankingu:

 

kenross 13 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 6 pkt

eddie_gt4 6 pkt

yaroslav 6 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

michmalan 1pkt

adamski 1 pkt

 

 

no i dzisiaj kończy się trudne zadanie a Justy i 12 osób ani widu ani słychu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzisiaj kończy się trudne zadanie a Justy i 12 osób ani widu ani słychu :lol:

 

Ja wiem, wybaczcie, czasu na nic nie mam, a na organizowanie tuzina przedszkolaków już w ogóle :wink: Ktoś będzie mógł wymyślić trudne zadanie 8)

 

A, spytam raz jeszcze, bo wcześniej nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi - czy zamiast subaru mogę konkursować bananem? Bo justy znowu mam 20km od domu, stoi za płotem u kolegi, i w niewygodnej sytuacji mnie to trochę stawia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proponuję i aktualizuję :-)

 

Łatwe: robotsu - Subaru z robotem w środku :-) (do 07.02.12)

 

Średnie: Ōnami - w jednym kadrze trzeba zawrzeć Subaru, bałwana (ze śniegu) i drzewko bonsai (żywe) (do 07.02.12)

Trudne: ciasn-ota 12 osób w subaru z zamkniętymi drzwiami, bagażnikiem, dachem, oknami i co tam jeszcze może być. W przypadku kombi (forek, impreza kombi, obk kombi, legac kombi)- 13 osób. W przypadku tribeki - 14 osób. (data ważności: 31.01.2012)

 

kenross 13 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 6 pkt

eddie_gt4 6 pkt

yaroslav 6 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

michmalan 1pkt

adamski 1 pkt

Poznanianka 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...