Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jeee, pierwszy punkt :mrgreen:

Aktualizacja zadań i rankingu

 

Łatwe: Tanko-aru - Subarak podczas tankowania czegokolwiek :mrgreen: (data ważności : 04.02.2012)

Średnie:

Trudne: ciasn-ota 12 osób w subaru z zamkniętymi drzwiami, bagażnikiem, dachem, oknami i co tam jeszcze może być. W przypadku kombi (forek, impreza kombi, obk kombi, legac kombi)- 13 osób. W przypadku tribeki - 14 osób. (data ważności: 31.01.2012)

 

Ranking:

kenross 11 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 5 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

eddie_gt4 2 pkt

YAROSLAV 2 pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

michmalan 1pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć japońską myśl technologiczną i gastronomiczną w jednym kadrze 8) :

 

Łatwe: Tanko-aru - Subarak podczas tankowania czegokolwiek (data ważności : 04.02.2012)

Średnie: Maki-baru - Subaru zaparkowane przed restauracją sushi (data ważności: 04.02.2012)

Trudne: ciasn-ota 12 osób w subaru z zamkniętymi drzwiami, bagażnikiem, dachem, oknami i co tam jeszcze może być. W przypadku kombi (forek, impreza kombi, obk kombi, legac kombi)- 13 osób. W przypadku tribeki - 14 osób. (data ważności: 31.01.2012)

 

-- 29 sty 2012, o 02:25 --

 

No to zatankowałem... :P

dsc00308tb.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, ale włożenie pustej butelki to nie tankowanie.

 

Patrz Pan jaki spostrzegawczy. To zrób fotę "pełnego" pistoletu dystrybutora... 8)

 

...ja natomiast, byłem zatankowany na full :P

 

aktualizacja zadań:

Łatwe: Su-Kōri - Subarakiem po lodzie... 8) (kreatywność w podejściu do tematu będzie premiowana dodatkowym punktem :!:) (data ważności: 05.02.2012)

Średnie: Maki-baru - Subaru zaparkowane przed restauracją sushi (data ważności: 04.02.2012)

Trudne: ciasn-ota 12 osób w subaru z zamkniętymi drzwiami, bagażnikiem, dachem, oknami i co tam jeszcze może być. W przypadku kombi (forek, impreza kombi, obk kombi, legac kombi)- 13 osób. W przypadku tribeki - 14 osób. (data ważności: 31.01.2012)

 

aktualizacja rankingu:

 

 

Ranking:

kenross 11 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 5 pkt

yaroslav 3 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

eddie_gt4 2 pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

michmalan 1pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe: Su-Kōri - Subarakiem po lodzie... 8) (kreatywność w podejściu do tematu będzie premiowana dodatkowym punktem :!:) (data ważności: 05.02.2012)

 

autentyczny lod, gruby na jakies +5 cm... :P

 

img0933cc.jpg

 

 

Średnie: Maki-baru - Subaru zaparkowane przed restauracją sushi (data ważności: 04.02.2012)

 

a prosze, nie POD, tylko PRZED (tak jak bylo w zadaniu :mrgreen: )

 

img0932vso.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4,to przed jest bardzo odległe...Ale niech będzie

mam tez inne ujecie - z tej strony nazwa jest zapisana po rosyjsku :P

 

img0925qn.jpg

 

-- 30 sty 2012, o 19:08 --

 

Po lodzie to kto siedzi za fajerą Beki, hę? :roll: :mrgreen: :wink:

moja zona, ale faktycznie nie widac jej :P:mrgreen: (innego ujecia niestety ni ma :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek, dawaj zadania :wink:

robi sie :D

 

Łatwe: rezerwo-tsu - Subarak "na rezerwie", tj. w kadrze ma byc pracujacy silnik oraz zapalona kontrolka od niskiego o poziomu paliwa -w przypadku tych Subarakow, ktore nie posiadaja takiego "luksusu" wystarczy fotka wskazowki "na dnie" :mrgreen: (data ważności: 2012-02-03)

Średnie: ambasado-ru - Subarak zaparkowany pod/przed/obok ambasady (ew. konsulatu :P ) Japonii tak, aby w kadrze byla widoczny budynek placowki oraz flaga narodowa Japonii (data ważności: 2012-02-12)

Trudne: ciasn-ota 12 osób w subaru z zamkniętymi drzwiami, bagażnikiem, dachem, oknami i co tam jeszcze może być. W przypadku kombi (forek, impreza kombi, obk kombi, legac kombi)- 13 osób. W przypadku tribeki - 14 osób. (data ważności: 31.01.2012)

 

aktualizacja rankingu:

 

RANKING:

 

kenross 11 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 5 pkt

eddie_gt4 5 pkt

yaroslav 3 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

aztec 2 pkt

kogii 1 pkt

KALI 1 pkt

Bednarcm 1 pkt

michmalan 1pkt

 

 

 

wiem, wiem, ze moje srednie zadanie jest de facto zadaniem dosc trudnym, ale mysle, ze kazde dalsze/nastepne zadanie powinno byc coraz trudniejsze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...