Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czy może być z tych łatwych zdjęć:) Wykonanie moje, a autko wiadomo kogo ;)

Zdjęcie i autko pikne :!: Gdzie zrobione ?

By nie skłamać miejscowość nazywa się http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=ropa.

Ha, przypuszczałem, że mogą to być moje beskidzkie rejony. Ustawiam na tapetę 8) jeśli autor oczywiście nie ma nic 'naprzeciw' :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy może być z tych łatwych zdjęć:) Wykonanie moje, a autko wiadomo kogo ;)

Zdjęcie i autko pikne :!: Gdzie zrobione ?

By nie skłamać miejscowość nazywa się http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=ropa.

Ha, przypuszczałem, że mogą to być moje beskidzkie rejony. Ustawiam na tapetę 8) jeśli autor oczywiście nie ma nic 'naprzeciw' :P

 

Proszę bardzo :) Sam mam akurat to zdjęcie na tapecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady. Konkurs super, ale zadania ze służbami mundurowymi są nie w porządku. Nie można narażać ludzi na konflikty z władzą. A co by było, gdyby ktoś zażądał zdjęcia np. Subraka nielegalnie przekraczającego granicę?

 

debtux, regulaminu sie nie czytalo, co? ;-)

 

(...)- oczywiscie, wszystkie zadania musza byc legalne!

 

a wg tego: LINK robienie zdjec policjantom w trakcie sluzby jest legalne...

 

-- 19 sty 2012, o 19:33 --

 

Maly update:

 

Łatwe: Ko-bi-ta- Subarak z ładną kobietą opartą o maskę. (data ważności : 23.01.2012)

Średnie:

Trudne: Haltsu - Subarak z radiowozem na zdjęciu najlepiej podczas zatrzymania * :mrgreen: (data ważności : 22.01.2012)

* Jeżeli w ciągu tych 7 dni nie uda się zrobić zdjęcia "podczas zatrzymania" wygra pierwsze zdjęcie z radiowozem obok.

 

RANKING

 

kenross 8 pkt

antolll 5 pkt

premo 3 pkt

Pawlo20 3 pkt

aztec 2 pkt

kogii 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update:

 

Łatwe: Ko-bi-ta- Subarak z ładną kobietą opartą o maskę. (data ważności : 23.01.2012)

Średnie: Śmie-ci-su: Subarak ze śmieciarką (data ważności 26.01.2012)

Trudne: Haltsu - Subarak z radiowozem na zdjęciu najlepiej podczas zatrzymania * :mrgreen: (data ważności : 22.01.2012)

* Jeżeli w ciągu tych 7 dni nie uda się zrobić zdjęcia "podczas zatrzymania" wygra pierwsze zdjęcie z radiowozem obok.

 

RANKING

 

kenross 8 pkt

antolll 5 pkt

premo 3 pkt

Pawlo20 3 pkt

aztec 2 pkt

kogii 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne: Haltsu - Subarak z radiowozem na zdjęciu najlepiej podczas zatrzymania * :mrgreen: (data ważności : 22.01.2012)

 

 

Rozumiem,że radiowóz nie musi być oznakowany? ;-)

 

Kali, moim zdaniem wykonał zadanie. W USA mógłby dostać kulkę w łeb za wyciąganie jakiegoś przedmiotu na wysokość głowy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA mógłby dostać kulkę w łeb za wyciąganie jakiegoś przedmiotu na wysokość głowy.

 

 

Taaaa pierdu pierdu.... a na Białorusi mógły dostać kulke tylko za to, że jedzie Subaru...

 

W Polsce to urzędas i masz prawo go fotografować/nagrywać podczas pracy czy to policjant, staż wiejeska, inspektor urzędu skarbowego, czy pani wydająca prawo jazdy....

 

Jutro jak wytrzeźwieje to ide załatwić te zdjęcia po naszemu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się rozpętała rozmowa na temat zadania z radiowozem :P

Więc jako autor tego że zadania spieszę wyjaśnić że fotka podczas zatrzymania to "wisienka na torcie" Sama fotka Subaraka obok radiowozu też już ma szanse zaliczyć to zadanie... już wcześniej to tłumaczyłem.

 

Pierwsza osoba która wstawi fotę z radiowozem i Subarakiem ma zaklepane 2 pkt, chyba że w przeciągu 7 dni (do 22.01.2012) ktoś wrzuci fotę Subaraka podczas zatrzymania.

W moim poście wkradł się błąd i oczywiście 3 pkt za fote.

 

I tak jak pisał Than_Junior, wszystko jest legalne. Nikt nie każe jeździć po mieście i prowokować policje do zatrzymania... Tylko jak niechcący nas zatrzymają do np. rutynowej kontroli i będzie okazja to pstryknąć fotkę. Lub znaleźć radiowóz pstryknąć z nim fotkę i modlić się żeby nikt nie wstawił fotki z zatrzymania :P

 

A co do fotek KALI-ego to też bym dał jeden punkt pocieszenia. Policajty mu nie dały punktów to my możemy :P Bo jest naprawdę bardzo blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie możesz go zarezerwować bo ja już go wykonałem :)

 

Średnie: Śmie-ci-su: Subarak ze śmieciarką (data ważności 26.01.2012)

post-10174-135184459974_thumb.jpg

 

:mrgreen:

 

Więc poniżej zamieszczam nowe zadanie :) wraz z zaktualizowanym rankingiem.

 

Łatwe: Ko-bi-ta- Subarak z ładną kobietą opartą o maskę. (data ważności : 23.01.2012)

Średnie: korko-tsu - Subarak stojący w korku. W kadrze musi być poza Subarakiem co najmniej 10 innych samochodów. (data ważności : 27.01.2012)

Trudne: Haltsu - Subarak z radiowozem na zdjęciu najlepiej podczas zatrzymania * :mrgreen: (data ważności : 22.01.2012)

 

* Jeżeli w ciągu tych 7 dni nie uda się zrobić zdjęcia "podczas zatrzymania" wygra pierwsze zdjęcie z radiowozem obok.

RANKING

 

kenross 10 pkt

antolll 5 pkt

premo 3 pkt

Pawlo20 3 pkt

aztec 2 pkt

kogii 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękiję :mrgreen: Rezerwuję średnie zadanie :wink:

Średnie: Śmie-ci-su: Subarak ze śmieciarką (data ważności 26.01.2012)

 

 

i

 

 

Ależ nie możesz go zarezerwować bo ja już go wykonałem :)

 

Średnie: Śmie-ci-su: Subarak ze śmieciarką (data ważności 26.01.2012)

Łatwe: Ko-bi-ta- Subarak z ładną kobietą opartą o maskę. (data ważności : 23.01.2012)

Średnie: korko-tsu - Subarak stojący w korku. W kadrze musi być poza Subarakiem co najmniej 10 innych samochodów. (data ważności : 27.01.2012)

Trudne: Haltsu - Subarak z radiowozem na zdjęciu najlepiej podczas zatrzymania * :mrgreen: (data ważności : 22.01.2012)

 

* Jeżeli w ciągu tych 7 dni nie uda się zrobić zdjęcia "podczas zatrzymania" wygra pierwsze zdjęcie z radiowozem obok.

[/b]

RANKING

 

kenross 10 pkt

antolll 5 pkt

premo 3 pkt

Pawlo20 3 pkt

aztec 2 pkt

kogii 1 pkt

 

:mrgreen: Fajny wątek :mrgreen: Będę obserwował :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin LU, :lol::lol::lol:

 

blackdogwwl, to Ciebie w zupełności tłumaczy 8)

 

 

 

Ja tak se myślę, że łatwiej sfotografować Subaru ze śmieciarką czy radiowozem, niż ładną kobitkę namówić na fotkę z Subaru :roll: :twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin LU, :lol::lol::lol:

 

blackdogwwl, to Ciebie w zupełności tłumaczy 8)

 

 

 

Ja tak se myślę, że łatwiej sfotografować Subaru ze śmieciarką czy radiowozem, niż ładną kobitkę namówić na fotkę z Subaru :roll: :twisted::mrgreen: :wink:

 

 

 

 

 

 

mam taką,która chętnie się zgodzi,ale regulamin :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak se myślę, że łatwiej sfotografować Subaru ze śmieciarką czy radiowozem, niż ładną kobitkę namówić na fotkę z Subaru :roll: :twisted::mrgreen: :wink:

 

No a ja próbowałem już dwie namówić na fotę ale jakoś obie się "wstydziły" czy coś.... że na forum będzie.... Chyba tu jest mój błąd że im mówię po co mi taka fotka :roll:

 

kenross, wszystkie zadania wykonuje wiadomo już kto wygra :P chociaż hmm ;p powodzenia

 

Moja praca polega na tym że śmigam cały dzień po mieście :) Więc jak widzę np. śmieciarkę to parkuję i robię fotę :P Radiowozu jeszcze nie udało mi się upolować :) i wcale nie powiedziane że wygram... jak daje zadania to sam przez 3 dni nie mogę ich wykonywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak se myślę, że łatwiej sfotografować Subaru ze śmieciarką czy radiowozem, niż ładną kobitkę namówić na fotkę z Subaru :roll: :twisted::mrgreen: :wink:

 

No a ja próbowałem już dwie namówić na fotę ale jakoś obie się "wstydziły" czy coś.... że na forum będzie.... Chyba tu jest mój błąd że im mówię po co mi taka fotka :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

powiedz ,ze w playboyu będą,na pewno zmienią zdanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką,która chętnie się zgodzi,ale regulamin :|

 

To chyba nie ma być zdjęcie do Estetów :shock: :mrgreen: :roll:

 

 

 

Jak tak dalej będziecie działać, to jutro pomyślę nad tym zadaniem :lol::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką,która chętnie się zgodzi,ale regulamin :|

 

To chyba nie ma być zdjęcie do Estetów :shock: :mrgreen: :roll:

 

 

 

Jak tak dalej będziecie działać, to jutro pomyślę nad tym zadaniem :lol::mrgreen::P

 

 

 

 

 

 

 

 

to jedno zdjęcie ma dawać taki "blask" jak wszystkie w estetach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...