Skocz do zawartości

Klapa ze spojlerem w WRX-ie stuka


Pablo2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w Wrx-ie zamontowaną lotkę od Gt-ka .... wiadomo trochę to wszystko waży ... irytuje mnie natomiast stukanie tylnej klapy jak jadę po nierównym ... odbojniki ORI nie mają regulacji ... z zamkiem już kombinowałem i też nie mogę już nic podkręcić :(

Macie jakieś pomysły żeby wyeliminować to stukanie na nierównym ? Tylko nie podpowiadajcie żebym lotkę wywalił :wink: chyba że od Sti są lżejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w WRX-ie duże skrzydło ori STI i nic nie stuka... :roll: Może źle został skręcony? Bo to raczej między spojlerem a klapą jest luz, a nie klapą a zamkiem. Naciągnięcie linki poprawia chyba jedynie odbijanie po otwarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebachon aż poszedłem sprawdziłem ... tarmosiłem spojlerem - brak luzów ... mocno przyciskałem tylna klapę i jednak jest mały luz :( .... zastanawiam sie gdzie to teraz wyeliminować ... czy kupić jakieś pasujące wkręcane odboijniki od innej marki ? czy przy zamku można coś grzebnąć jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie bylo naprawiane przez sprezyny klapy od STI?

 

Nie. Chociaż nie wiem jak go poprzedni właściciel naprawiał :wink:

 

Tez tak mialem po wykreceniu zamka i ponownym zalozeniu go. Pokombinuj z zamkiem :) Zdziwilem sie bo przykrecalem zamek najnizej jak moglem na regulacji i stukalo, przykrecilem troche wyzej i stuki ustapily.

 

No właśnie jak go kupiłem to pierwsze co mi przyszło do głowy do opuścić zamek na regulacji najniżej ... i stuka. Więc pobawię się zamkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie bylo naprawiane przez sprezyny klapy od STI?

 

u mnie trzeszczalo mimo ze mam STi, ASO mi regulowalo i mam spokuj juz rok 8)

 

Spróbuję sam podregulować zgodnie ze wskazówkami Gates ... jak się nie uda oddam specjalistom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek w dół, albo ten w klapie w górę - jeśli się da i sprawa rozwiązana.

 

Daj fotkę jak wygląda WRX z lotką z GT - jestem ciekaw. Naleśnik nie wszystkim się podoba, STi jest bardzo wyzywający, a GT na WRXie........???

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporałem się z regulacją :D nie ma regulacji na zamku w klapie a szkoda bo też by się przydała.

Porozdaję pomuki wszystkim którzy proponowali regulacje zamka :wink:

graft może znajdę zaraz jakieś zdjęcie to wrzucę :wink: dla mnie lepiej to wygląda niż z naleśnikiem ale chyba gorzej niż z lotką od STi - muszę przemyśleć sprawę czy by nie wrzucić od STi

 

-- So sty 07, 2012 9:27 pm --

 

Tak wygląda WRX z lotką od GT-ka. Zdjęcie jest stare - klapa już nie jest cleanlook bo mi sie to nie podobało ... ale kwestia gustu :wink:

 

20110604047.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo2,jak jest z dopasowaniem lotki od GT-ka do WRX-a ?

 

Jak wygląda montaż takiej lotki to Ci nie powiem bo WRX-a

zakupiłem już z tym spojlerem ... pewnie się rozchodzi o otwory w klapie ... mogę jedynie sprawdzić w ilu miejscach jest przykręcany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo2,jak jest z dopasowaniem lotki od GT-ka do WRX-a ?

 

Jak wygląda montaż takiej lotki to Ci nie powiem bo WRX-a

zakupiłem już z tym spojlerem ... pewnie się rozchodzi o otwory w klapie ... mogę jedynie sprawdzić w ilu miejscach jest przykręcany.

 

Myślałem że sam ją montowałeś.

Chodziło mi oto,jak ją dopasować bo chyba klapa jest inaczej wyprofilowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...