Skocz do zawartości

Polecany sklep z pewnymi olejami glownie shell


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

polecam ci sklep-oleje.pl ,chciałem kupić Motula 80W90 do skrzyni i mostów,w serwisie w jelonce zwołali cos ok 70-80 zł za litr,w motoryzacyjnych i innych hurtowniach u mnie w mieście też jakieś 50zł+ za litr,ale tylko na zamówienie!! na allego ni widu ni słychu a jesli cos to jakieś 60-70 zł za litr i to co najwyżej jedna oferta,wpisałem nazwę oleju na google i któraś z kolei ta stronka mi wyszła :)

Kupiłem dwie bańki po 2l,cena jednej bańki 2l to chyba 46 zł,summa summarum wyszło 112 zł z przesyłką kurierem pod domek:)

 

Zadne allegro,żadne serwisy ,czy hurtownie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie motula jest info, że ten olej (80w90) występuje tylko w opakowaniach 1L i 60L...chyba, że wersja HD to wtedy opakowania 1L, 5L, 20L, 60L, 208L.

 

Ciekawe co było w tym opakowaniu 2L?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakis dobry sklep w malopolsce , lub internetowy butik gdzie sprzedaja pewne oleje Shella ?
polecam ci sklep-oleje.pl ,chciałem kupić Motula 80W90 do skrzyni i mostów,
Na stronie motula jest info, że ten olej (80w90) występuje tylko w opakowaniach 1L i 60L...chyba, że wersja HD to wtedy opakowania 1L, 5L, 20L, 60L, 208L.
o ja mam taki sklep jakby co to pw

też z Motulem... :?: ..bo pytanie było o Shella.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to powiem wam panowie ze bardzo trzeba uwazac ze wszystkimi olejami w PL i kupowac tylko w sprawdzonych miejscach , inaczej mozna sobie niezle g..... do samochodu zalac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakis dobry sklep w malopolsce , lub internetowy butik gdzie sprzedaja pewne oleje Shella ?
polecam ci sklep-oleje.pl ,chciałem kupić Motula 80W90 do skrzyni i mostów,
Na stronie motula jest info, że ten olej (80w90) występuje tylko w opakowaniach 1L i 60L...chyba, że wersja HD to wtedy opakowania 1L, 5L, 20L, 60L, 208L.
o ja mam taki sklep jakby co to pw

też z Motulem... :?: ..bo pytanie było o Shella.... :mrgreen:

z motulem z shellem z castrolem i z mobilem pomoge jakby bylo trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...