Skocz do zawartości

gdzie podkuć subaru wrx ?


radeklwh

Rekomendowane odpowiedzi

dla ciebie szkoda a dla kogoś innego nie

Raison słusznie zauważył, że nie wszystko w życiu podyktowane jest względami praktycznymi i ja takich ludzi szanuje właśnie za to że są gotowi iść pod prąd bo tak chcą, a nie dlatego że coś ma lub nie ma sensu.

 

Jestem pełen podziwu dla ludzi idących pod prąd. (bez szyderstwa, żeby nie było, że coś tam)

 

Ładnie odpisał kilka postów wyżej carlos-wrx tylko nie pytaj ile jego kosztowały modyfikacje, zapewne dawno przestał liczyć! Oczywiście zazdroszczę Carlosowi świetnego Wagona!

 

Spytaj bebna jak to wygląda w jego przypadku a bazą jest STI, moc ma pewnie pod 400kM

 

Tutaj mamy budżet 30k i baza WRX

 

Sam mam czarne myśli na okolice 350kM w Wagonie i 30k to może być mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla ciebie szkoda a dla kogoś innego nie

Raison słusznie zauważył, że nie wszystko w życiu podyktowane jest względami praktycznymi i ja takich ludzi szanuje właśnie za to że są gotowi iść pod prąd bo tak chcą, a nie dlatego że coś ma lub nie ma sensu.

 

Jestem pełen podziwu dla ludzi idących pod prąd. (bez szyderstwa, żeby nie było, że coś tam)

 

Ładnie odpisał kilka postów wyżej carlos-wrx tylko nie pytaj ile jego kosztowały modyfikacje, zapewne dawno przestał liczyć! Oczywiście zazdroszczę Carlosowi świetnego Wagona!

 

Spytaj bebna jak to wygląda w jego przypadku a bazą jest STI, moc ma pewnie pod 400kM

 

Tutaj mamy budżet 30k i baza WRX

 

Sam mam czarne myśli na okolice 350kM w Wagonie i 30k to może być mało.

 

mój komentarz dotyczył zasadności dłubania WRX a nie posiadanego budżetu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jeszcze o jakie dłubanie chodzi bo osobiście uważam, że pewne rzeczy jak wydech pompa paliwa i remapik + ewentualnie parę innych drobiazgów jak najbardziej warto zrobić w WRXie bo zdecydowanie zmienia to auto na + ale wiadomo, że robienie z niego rajdówki czy torówki to trochę mało racjonalne ze względów finansowych bo STi zdecydowanie lepiej się do tego nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...