Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, gadałem z dareckim i padł pomysł, żeby 20.09.2014 (sobota) zgrać się większą ekipą. W planie "imprezy" przewidziana wizyta na Kluczewie (mogę ogarnąć pachołki do zabawy), torze kartingowym w Szn, bądź jakimś odcinku szutrowym - tam zabawa naszymi świnkami, a następnie przejazd np do Radzanka (ok 3km od Maszewa) na ognicho. Mile widziane panny i żony towarzyszące, celem odwiezienia zmęczonych dniem i piwem panów do domu :)

P.S.
Darecki nie wyprzedzaj mojej składni myślowej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy byliście, ale w Golczewie byłem ostatnio na pasie startowym i tam np. są już opony częsciowo porozkładane, reszta leży odłogiem zawsze można zrobić swój slalom  :)

ps. Michał wrzesień musi wyjść  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

3 dni w Paryżu, żygać się chce!

Figo-fago, pączki z malago... :biglol:

 

Co ty, sam sie zgłosiłem, loty już zabukowane, ja z tego kursu zrezygnowałem już ponad rok temu, kiedy mi się kończył, teraz to już muszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Szczecinie jest tylko 4 Subarowiczów :)

ps Bartek a kto będzie pił ? :) ja już jestem na tak długim odwyku ze zapomniałem jak wygląda piwo :) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Szafera był uroczysty start Baja Poland. Chciałem Was zebrać, ale za późno się ogarnąłem i jeszcze zaczęło padać, to dałem sobie spokój. Pojechałem obejrzeć maszyny i na miejscu okazało się, że jest zaraz obok PKC jakiegoś niemieckiego rajdu klasyków. Jakie samochody :o  Po prostu przepiękne niektóre. Potem z żonką jechałem jeszcze wieczorem zobaczyć start pierwszego OSu, to widziałem że cała stawka klasyków stała na parkingu przy nowej arenie jeszcze wieczorem. Może jutro trochę postoją - szczerze polecam obejrzeć!

 

Wracając do tematu, zapraszam na niedzielny poranek do Dobrej aby obejrzeć początek OS4. Na miejscu około 09:00 trzeba by być. Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...