Skocz do zawartości

Londyn - prośba o wskazówki


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

samochod musimy miec zeby dostac sie z/na lotnisko, to tansze niz taksowka a komunikacja miejska po nocach czy wczesnie rano z mlodym tlukl sie nie bede :mrgreen:

 

Carfit, spoko poruszanie po Londynie mam opanowane (bylem swego czasu przez 5 tygodni), jest to rzeczywiscie wygodna i tania forma przemieszczania sie... :!: wiekszosc z wymienionych wyzej rzeczy widzialem... az sie dziwie ze nikt nie polecil jeszcze Soho :mrgreen: oczywiscie z uwagi na swietna chinszczyzne :!: :idea::mrgreen:

 

powiedzcie tylko gdzie mozna zrobic jakies fajne zakupy (np. cos w stylu Premium Outlets) w Londynie lub okolicy - nie ma problemu aby pojechac poza Londyn skoro bedzie samochod... a lepsze polowki nam nie wybacza jak nie wrocimy z zadnymi "znamienitymi artefaktami" :mrgreen: w stanach jest pelno tego typu sklepow (TJ Maxx, 21st Century, Macey's, Marshalls itp.) ale w UK nie znam...

 

oprocz Mind the Gap niezle jest jeszcze Look Right :idea::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cekinów i orientalnych (hinduskich) klimatów

 

 

ooo to coś dla mnie w takim razie :D:mrgreen:

 

-- 8 lis 2011, o 19:26 --

 

wczesnie rano z mlodym

 

 

znalazłeś już jakieś nocne kluby ? moze wprowadzimy młodego , w dorosłe życie :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten "polski" Guiness z reguły jakos nie do konca smakuje tak jak powinien... :roll:

W PL najbardziej zbliżony smakowo jest Guinness Draught, ale jednak do 'lanego' z dzbanka mu brakuje :?

 

Carfit przywieź jakąś beczkę prawdziwego Guinnessa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie zobaczyć Londyn szybko i bezstresowo ale bez wnikania w szczegóły polecam przejażkę odkrytym autobusem z przewodnikiem. Bardzo fajna sprawa. Byłem wiele razy wcześniej w Londynie i wiele widziałem ale przejażdżka autobusem zrobiła spore wrażenie. Młodemu polecam Muzeum figur woskowych, może będzie chciał dwupoziomowym autobusem się przejachać (można przy okazji zwiedzania miasta). Co do sklepów w tym okresie powinny być już spore wyprzedaże jesienne, więc TK Maxx, czy nawet markowe sklepy są warte odwiedzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cekinów i orientalnych (hinduskich) klimatów

 

 

ooo to coś dla mnie w takim razie :D:mrgreen:

 

-- 8 lis 2011, o 19:26 --

 

wczesnie rano z mlodym

 

 

znalazłeś już jakieś nocne kluby ? moze wprowadzimy młodego , w dorosłe życie :twisted::mrgreen:

Znalazł już dawno skoro dziwi się że SoHo nikt nie polecił młodemu się spodoba ale idźcie bez pań

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...