Skocz do zawartości

Przednia szyba


Gregorius

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to nie Ty czasem wymieniales kiedys tlumik u siebie w aucie i cos niezadowolony byles z tego?

 

tak mialem taki epizod zwiazany z wymiana wydechu OEM na robiony na zamowienie PROEX. odrazu nadmienie iz temat PROEXu nie zostal zakonczony wielkim fochem. mysle iz kiedys nadazy sie jeszcze okazja popracowac z p.Mackiem z tejze firmy. problem byl w firmie reprezentowanej przez kolege saiti, mimo ostrych slow jakich wtedy uzylem uwazam ze sie im nalezaly nie szanujac cudzego czasu, nerwow i pieniedzy, ale o tym moge na PW :arrow:

obecnie jestem posiadaczem slicznie brzmiacego H&Sa i nie zamienilbym bym go na nic innego. bulgocze/warczy jak rasowe sportowe auto a wyglada jak kombi i o to chodzilo. co do H&Sa jego agresywniejszy bulgot slychac tylko przy wyprzedzaniu i innych momentach kiedy silnik jest obciazony. kiedy lece sobie po trasie tylko milo bulgocze wogole nie przeszkadzajc, a mam wymieniony backbox+center.

wiecej szczegolow pytaj na PW :arrow: , NIE BEDZIEMY WATKU ZASMIECAC.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Wpadłem na ten temat przypadkowo, ale jak widzę jest w dalszym ciągu aktualny .Mam samochód od końca grudnia 2016 roku, kupiłem jako nowy, przejechane mam m/w 8500km.Moje jazdy to w 90 procentach miasto, a szyba czołowa wygląda jak w 10 letnim aucie.Od samego patrzenia robią się mikro odpryski, jak dla mnie tragedia, bardzo słaba jakość szkła.Rozmawiałem na ten temat z fachowcami od szyb , byli zdziwieni takim zjawiskiem.Można tylko ubolewać ,że producent "pakuje" do samochodu tak kiepskiej jakości wyrób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...