Jump to content

www.oponytanio.pl - ktoś kupował u nich ??

Roland
 Share

Recommended Posts

Pytanie jak w temacie - czy ktoś w ostatnim czasie korzystał z tego sklepu ?? (www.oponytanio.pl). Trochę pogooglałem i opinie raczej mają pozytywne - ale to co znalazłem to info sprzed roku albo i dalej :-( a wiadomo, że różnie w biznesie bywa :(

Ceny oponek w rozmiarze jakiego szukam (205/55/16) mają powalające - na niektórych modelach nawet do 150 zł taniej na sztuce !! względem polskich sklepów netowych.

Minusem jest konieczność wpłaty kasy z góry :-( no i nigdzie się nie dopatrzyłem info odnośnie wieku opon (niektóre polskie sklepy informują, że nie sprzedają starszych opon niż 12-18 miesięcy a tu niestety brak takiej informacji).

I przy okazji druga sprawa - mini ankieta - które oponki byście kupili:

- Bridgestone RE 720

- Bridgestone RE 050 A

- Dunlop SP Sport 9000

- Dunlop SP Sport Maxx

niestety nie ma (przynajmniej w sensownej cenie) Bridgestonów S-03 więc wybór tylko z tych 4 modeli.

Osobiście stawiam na Dunlopy Maxx - nie dość, że najtańsze to z tego co znalazłem w necie zbierają bardzo dobre opinie. Ale nie wiem czy jednak nie lepiej zainwestować w któreś (tylko w które ??) Bridgestony ??

pozdrawiam,

Roland

PS: jeśli ktoś zna tańsze miejsce gdzie np. te Dunlopy Maxx można kupić po < 370 zł za sztukę (ew. w zbliżonej cenie - ale z np. płatnością przy odbiorze - ew. odbiorem osobistym w W-wie lub okolicach) to proszę o info :-)

Pytanie jak w temacie - czy ktoś w ostatnim czasie korzystał z tego sklepu ??

( no i nigdzie się nie dopatrzyłem info odnośnie wieku opon (niektóre polskie sklepy informują, że nie sprzedają starszych opon niż 12-18 miesięcy a tu niestety brak takiej informacji).

I przy okazji druga sprawa - mini ankieta - które oponki byście kupili:

- Bridgestone RE 720

- Bridgestone RE 050 A

- Dunlop SP Sport 9000

- Dunlop SP Sport Maxx

niestety nie ma (przynajmniej w sensownej cenie) Bridgestonów S-03 więc wybór tylko z tych 4 modeli.

Osobiście stawiam na Dunlopy Maxx - nie dość, że najtańsze to z tego co znalazłem w necie zbierają bardzo dobre opinie. Ale nie wiem czy jednak nie lepiej zainwestować w któreś (tylko w które ??) Bridgestony ??

pozdrawiam,

Roland

Kupowałem u nich. Wszystko bez problemu oprócz faktury, którą przysłali z półtoramiesięcznym opóźnieniem. Towar świeży i dobry.

Ja bym za Dunlopami nie był - są zbyt miękkie. Albo RE050 (podobno warto kupić runflaty) albo wspomniane S-03 (to zdecydowanie moje ukochane)

Ja bym Dunlopami nie był - są zbyt miękkie. Albo RE050 (podobno warto kupić runflaty) albo wspomniane S-03 (to zdecydowanie moje ukochane)

Hmmm - no najchętniej bym wziął S-03 - ale polskie sklepy netowe mają porażającą cenę a w oponytanio.pl po prostu tego modelu nie ma :-( (znaczy się w indeksie 50 jest - ale ja potrzebuję w indeksie 55)

Tak samo mają 050 A - wiem, że różni się ta opona od 050 ale nie wiem która lepsza :-(

No i z runflatów to mają ER300 ale na to raczej się nie skuszę 8)

Roland, a nie lepiej 205/50/16

no niestety to nie do GT'ka :-( bo tak bym brał właśnie 205/50 (w moim przypadku wyjdzie prawie 4% różnicy - a to już trochę za dużo jak dla mnie - przy profilu 55 wychodzi < 0.5% różnicy więc tyle co nic :) )