Skocz do zawartości

49 Barbórka 03.12.2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

IMHO zaliczenie Służewca i Bemowa jest nierealne

 

 

Całego oczywiście - ale jest tak dużo samochodów, że będzie co oglądać i na Służewcu a potem na Bemowie - zwłaszcza, że najpierw jest serwis na Bemowie zanim puszczą rajdówki.

 

Pytanie brzmi - czy Bemowo jest równoległe i puszczone w odwrotnej kolejoności jak w porzednich latach? Czy idzie zgodnie z numerem startowym?

 

-- 30 lis 2011, o 12:58 --

 

Update:

 

Już wiem że jeszcze nikt tego nie wie...

 

... bo nie ma listy startowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, na oficjalnej stronie jest taki komunikat

 

"wszystkie odcinki rozgrywane są od ostatniego zawodnika do pierwszego (czyli najlepsi zawodnicy jadą na końcu)

- przerwa pomiędzy zawodnikami wynosi 2 minuty

- odcinki specjalne to przejeżdzane wielokrotnie pętle, jednocześnie będzie więc można oglądać zmagania na trasie

kilku zawodników

- czas trwania każdego odcinka to ok 4 godziny"

 

czyli co? lecimy na służew i spadamy w trybie natychmiastowym po zakończeniu odcinka na Bemowo i tam oglądamy tyle ile się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek gdzie bedziesz na Żeraniu? na wale czy blisko mety na tyłach budynków?

 

 

Zawsze byłem na wale. Nie wiem co i jak widać z okolic mety, bo widok z wału zawsze mi odpowiadał 8) i nigdy nie było problemów z parkowaniem :idea:

 

 

 

lecimy na służew i spadamy w trybie natychmiastowym po zakończeniu odcinka na Bemowo i tam oglądamy tyle ile się da?

 

 

Służew wg harmonogramu skończy się półtorej godziny przed zakończeniem Bemowa. Doliczając czas na dojazd na Bemowo, parkowanie, dojście na odcinek, to może się okazać, że zobaczysz tylko kilka załóg.

 

Dlatego zaczynam od Żerania, siedzę do końca, czyli do ok. 11.30; dojazd z Żerania na Bemowo to jest parę minut, więc ok. 12 - 12.15 powinno się już być na Bemowie i lepsza połowa stawki do oglądania :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wg takiego samego jak na innych rajdach :roll: czyli klasa auta plus jakieś tam wyniki, priorytety itp tu dochodzi troche zabawy żeby gdzieś tam wymieszać zawodników z innych dyscyplin i tyle :mrgreen:

 

Powiesz, że się czepiam, ale skoro jest to impreza nie tylko dla kierowców rajdowych tylko z RSMP, ale też dla zawodników innych dyscyplin motorowych, to wprowadzenie takiej kolejności od pierwszej próby uważam za nieosiągalne.

 

W sumie jak przypominam sobie to np. dwa lata temu taka kolejność była wprowadzona od pierwszego odcinka, ale szczerze wcześniej jakoś się nad tym nie zastanawiałem na jakiej zasadzie oni to wykonują. Najszybciej jest wrzucić listę zgłoszeń do excela i "posortować" załogi wg. numeru klasy od najmniejszej do największej (w ramach klas wyjdzie losowa kolejność) i wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

2 pozytywy, jeden udało się nabyć karnet za co dziękuję osobom zaangażowanym w Vergette , Kali oraz tzd, któremu życzę dużo zdrowia.

2 sprawa to znowu mam dostęp do forum po „miesięcznych wakacjach” za złamanie regulaminu ;/

 

Plan działania omówimy w czwartek na spocie czyli: gdzie, z kim , komu, itd…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem wg. jakiego klucza organizator określa kto jest najlepszy a kto jest najgorszy

 

 

Na Barbórce jest bardzo prosty - według kasy i układu :evil:

 

Widzę że każdy forsuje własną wersję oglądania OS-ów :(

 

Jeżeli idzie od końca to jadę na Służewiec na g.9-9.30

 

osobom zaangażowanym w Vergette
:roll: :mrgreen:

 

gdzie, z kim , komu

 

Tobie to jedno w głowie :roll: :mrgreen:

 

A jeszcze nie piłeś nalewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...