Skocz do zawartości

49 Barbórka 03.12.2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za dwa miesiące kolejne wielkie święto rajdowców w Warszawie :P

 

 

chciałeś chyba napisać : kolejne święto bogatych kibiców, którzy zapłacą każdą kasę za wejście na 'Karowa Szoł'

 

ja ponownie ogłaszam bojkot, chyba że ceny wejściówek na odcinki spadną do rozsądnego poziomu (czytaj: wejście na próby będzie za free).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny wejściówek na odcinki spadną do rozsądnego poziomu (czytaj: wejście na próby będzie za free).

 

się chyba niestety nie doczekasz :(:evil:

 

Warszawski leciał i wychodził aż na Puławską

 

ale na Służewcu też był os :?: , ja nie pamiętam :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś leciał tamtędy. Ja tego jakoś nie widzę. Puszczając załogi jedna po drugiej zostaje tam praktycznie jazda po prostej.

 

No dobrze piszesz jaskulwwa. Dokładnie 1987 roku był tam zlokalizowany odcinek po raz ostatni (wcześniej Tor Służew był dość regularnie wykorzystywany do celów rajdowych - np. rajd warszawski). Pamiętam, że zima była wtedy mroźna, Szaya jak zwykle robił za "lektora" i gdyby tylko nie potężny wypadek załogi Szerla/Oziębło (w A grupowym polonezie 1600) to pewnie ten odcinek jeszcze by służył przez lat kilka.

 

-- 10 paź 2011, o 09:32 --

 

znowu będzie piździawa i trzeba się będzie ubrać po narciarsku? :mrgreen:

 

Tam zawsze jest piździawa jak stoisz kilka godzin. W sumie dokąd Karowa była "za free" to stałem tam co roku. Jak tylko stawiali barierki zabezpieczające, ja już warowałem grzecznie i "grzałem" sobie miejsce :lol: Odkąd to jest już szoł z wielkimi trybunami, to jak finanse pozwalają siadam na "widowni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...