Skocz do zawartości

check engine wrx 2004 eu


ezehiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponieważ w mojej okolicy brak kogokolwiek ogarniającego subaru, zanim stracę czas i pieniądze na "magików" pytam. Na autostradzie tak przy 220km/h zaświecił sie check i tak mu już zostało. Samochód jedziej jak jechał i żadnych dziwnych zachowań nie zaobserwowałem. Czy odczyt błędów tylko jest możliwy na komputerze? Czy można jakoś samodzielnie wymrugać? A może ktoś tak miał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odczyt błędów tylko jest możliwy na komputerze? Czy można jakoś samodzielnie wymrugać? A może ktoś tak miał??

ezehiel, Możesz sobie sam wymrugać błędy. Polecam poczytać FAQ tam jest link do wątku z opisem jak to zrobić:

viewtopic.php?t=102167 :wink:

 

-- 3 paź 2011, o 09:36 --

 

ja tak jechałem i silnik remontowałem

 

jaśniej poproszę...

A co tu wyjaśniać? :shock:

W sierpniu 2010 roku piotrpalon jechał swoim autem 220km/h i niecałe 8 miesięcy później silnik powiedział papa..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sorki nie mogłem się powstrzymać :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojtamojtam, dobra już nie będę...tak sobie pozwoliłem bo rewelacyjnie się subarak prowadzi przy tych prędkościach, nić nie trzeba kontrować, idzie jak poszynach, ale nie o to chodzi, zatem czy mogę spokojnie bez obaw połączyć te wtyczki pod kolumną kierowniczą i wymrugać błędy? czy w tym typie już się tak nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to chyba jakiś matrix... :shock:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Jechał 220 i 8 miesięcy później.....a co to ma do rzeczy w ogóle???

 

 

Przyczyn mogą być dziesiątki, tak samo jak rodzajów stukania spod maski albo spod podłogi....Panowie, halo :!:

Diagnostyka juz nawet nie na telefon, tylko na forum.....trochę powagi, bo forum zejdzie na psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras_POZ, jakoś chyba nie wszyscy zrozumieli ironię i mrgreen'y na dole :roll:

Po tak lakonicznej wypowiedzi piotrpalon ciężko było cokolwiek więcej napisać.

 

Jeśli chodzi o długotrwałe "pałowanie" blisko vmax to już carlos napisał na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem podobną sytuację jak Ty i co się okazało ?Przy 60 tysiącach kilometrów padł czujnik gazów wylotowych ponoć częsta przypadłość w WRXach więc spokojnie zrób jak podpowiada qTI albo podjedź do ASO albo nie ASO na weryfikację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, pojadę, podepną, wyklikają błędy i bede naprawiał, pytam, ponieważ nie mam czasu w tygodniu a weekendy ciężko cokolwiek załatwić, a przebieg to mam ponad 200k :D a gadają, że jakieś panewki czy coś tam..... :D najwyrażniej da się bez remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras_POZ, jakoś chyba nie wszyscy zrozumieli ironię i mrgreen'y na dole :roll:

Po tak lakonicznej wypowiedzi piotrpalon ciężko było cokolwiek więcej napisać.

 

Jeśli chodzi o długotrwałe "pałowanie" blisko vmax to już carlos napisał na ten temat.

 

Od 220km/h do Vmax to raczej sporo jeszcze jest :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kurier dostarczył tester elm 327....a przedwczoraj check zgasł sam, mimo wszystko powalczę z odczytem błędów. po wczorajszej nocnej próbie odpalenia tego ustrojstwa jest oczywiście problem z softem. mianowicie wszystko jest ok, czyli połączenie nawiązane ale tylko z programami w wersji demo PCMSCAN czy ScanMaster (za darmo pokazuje tylko obroty silnika!!), żaden darmowy nie nawiązuje komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...