Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Skype ma tę zasadniczą wadę, że wiadomości z tzw. "chatu" dochodzą do odbiorcy dopiero kiedy i nadawca i odbiorca są równocześnie zalogowani. To potrafi powodować wielodniowe opóźnienia, czego gg zarzucić nie można. O.

;)

 

PS. GG mnie właśnie zawiadomiło, że moje hasło do serwera jest nieprawidłowe. Serdeczne pozdrowienia dla serwera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. GG mnie właśnie zawiadomiło, że moje hasło do serwera jest nieprawidłowe

tyz to mam. co sie gg dzisiaj w ogole kwasi.

 

ciekawe czy akcje GG polecą w dół na giełdzie ;). Jeśli tak, to jak wielka będzie korekta :lol::lol:

 

Hmm nie głupi pomysł.... posadzić im ten prymitywny od zawsze system na 3 dni po informacji w Wiadomościach poleciały by na pewno ! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba (niestety) trzeba zostac przy gg :roll: Probowalem roznych rzeczy, AQQ i takie tam ale jakos zawsze trzeba bylo wrocic do gg....

 

Skype bylby rozwiazaniem, gdyby byl bardziej popularny - narazie mam go zainstalowanego rownoczesnie.

 

Uzywam google talka do jabbera, jak i do gg, jak na razie u mnie wszystko gra i buczy.

 

Rozwiazanie, ktore stosuje nie zapobiega padom serwerow gg, ale pozwala uwolnic sie od uzywania oryginalnego klienta gg.

 

Gdyby ktos byl zainteresowany, moge pomoc w konfiguracji, zreszta i w internecie mozna znalezc jakies informacje na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbilem sie od bramki na lotnisku! :twisted: Ale ja glupi jednak jestem

 

Ach to tu o tym napisane. Mów: miałeś bilet na 6 lutego, czy na 6 kwietnia? Pewnie leciałeś do Genewy, ale z tego, co wiem, targi nie mają trwać miesiąc... :razz: :mrgreen:.

 

Przebiłeś w ten sposób moje dotychczasowe występy :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...