Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wlasnie zjadlem pyszny obiadek i juz jest 16ta - a niedawno przyszedlem do pracy tak mi sie jakos wydaje :roll: :mrgreen: ale do pracy jeszcze jutro a piatek wolny :mrgreen:

 

ups ale to chyba do cos teges powinno byc co :?: :mrgreen:

 

Teraz to już w ogóle popsułeś humor , kurde kto ma piątki wolne, w mordę jego, a ja w sobotę muszę pracować :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie zjadlem pyszny obiadek i juz jest 16ta - a niedawno przyszedlem do pracy tak mi sie jakos wydaje :roll: :mrgreen: ale do pracy jeszcze jutro a piatek wolny :mrgreen:

 

ups ale to chyba do cos teges powinno byc co :?: :mrgreen:

 

Teraz to już w ogóle popsułem humor , kurde kto ma piątki wolne, w mordę jego, a ja w sobotę muszę pracować :cry:

 

w sobote nie pracowalem od 2000 r jak bylem jeszcze w popredniej firmie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarantuję Ci, że nie masz tak fajnie jak ja.

Nie dość że w promieniu kilkudziesięciu metrów nie uraczysz kobiety, to jeszcze w okolicach 3 w nocy lubi niezmiernie przyjemnie budzić mnie mruczący przez telefon męski głos z informacją, że właśnie zmienił tytuł jakiejś wiadomości :roll: Bez tej informacji moje życie mogłoby być puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie zjadlem pyszny obiadek i juz jest 16ta - a niedawno przyszedlem do pracy tak mi sie jakos wydaje :roll: :mrgreen: ale do pracy jeszcze jutro a piatek wolny :mrgreen:

 

ups ale to chyba do cos teges powinno byc co :?: :mrgreen:

 

i wkurzaj ludzi :evil: ja nadal męczę takie jedno zestawienie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży pies wczoraj wieczorem.

Wyrazy współczucia - dla psa też.

 

ja chcę już wekeend, (...), mam już dość być grzecznym

Jak czytam takie teksty, to doceniam fakt, że ja już dla nikogo NIE MUSZĘ być grzecznym... o ile nie mam na to ochoty. Czego niniejszym wszystkim życzę - naprawdę miłe uczucie. :cool:

 

kurde kto ma piątki wolne, w mordę jego,

Dla ostatecznego skopania leżących - mój rozkład zajęć na najbliższe miesiące: wtorek 8.00-14.30, środa 8.00-9.30, a potem już weekend. Do wtorku. :mrgreen:

Niby mam oprócz tego jeszcze jakieś fuchy do zrobienia, ale na podstawowe wydatki i ZUS - to by było na tyle... :cool:

 

A żeby było nieteges: coś znowu chyba przytyłem, psiakrew. :evil: Auto mi będzie więcej palić... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie teksty, to doceniam fakt, że ja już dla nikogo NIE MUSZĘ być grzecznym... o ile nie mam na to ochoty. Czego niniejszym wszystkim życzę - naprawdę miłe uczucie. :cool:

 

To ja sam sobie założyłem, że chce być grzeczniejszym bo ciągłe picie i wariacje już mi się na zdrowiu odbijały, ale wystarczy, że jeden weekend człowiek trochę mniej się napije i już za grzecznie było i już chce się szaleć, chyba alkoholizm :neutral:

 

Ludzie gdzie wy pracujecie w przedszkolach :mrgreen:

Ja codziennie od 7-18 i czasami później :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, naczytalem sie o pajakach i teraz siedze z nogami w gorze :wink:

a wszystko przez te kolezanke ktora mi przypomniala, ze ogrodek tez jest jej

http://members.iinet.net....ges/redback.jpg

 

Takie pajęczunie łapaliśmy do butelki jak robiliśmy na budowie w Stanach, ale nas wtedy w domu wyklinali, u nich jest straszna faza na pająki. Kryły się one po prostu wszędzie brrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pajaczek (redback) to bliski krewniak czarnej wdowy. Potrafi zabic czlowieka, na szczescie zwykle ma zbyt krotkie szczeki i z reguly nie przebija sie przez skore. Konczy sie na okropnym bolu i antidotum.

 

ps jestem w australii tutaj pelno takich ciekawych zwierzaczkow, ze lepiej nie myslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...