Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Aga napisał(a):

Ja mam debilizm geograficzny 🤦🏼‍♀️


 

 

Godzinę temu, euyot napisał(a):

"Ostatnie Pokolenie pilnie ogłosiło kilka tygodni blokad w Warszawie od 25 listopada. „Zamienimy Wisłostradę w stałe miejsce obywatelskiego oporu” – zapowiadają aktywiści. Dodają, że „to reakcja na notoryczne ignorowanie bezpieczeństwa przez nowe rządy, nie tylko związane z powodzą”.

Ostatnie Pokolenie podkreśliło także na konferencji, że „jedyną odpowiedzią Donalda Tuska na narastające kryzysy jest flirt z faszyzmem i odrzucanie podstawowych praw człowieka, decyzją o zniesieniu prawa do azylu”.

https://www.wprost.pl/kraj/11845677/warszawa-ostatnie-pokolenie-chce-blokowac-wislostrade-przez-kilka-tygodni.html

 

 

To jakieś wredne pisiory muszą być, tak naszemu drogiemu premierowi życie uprzykrzać. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radekk napisał(a):

Służę pomocą, tam gdzie wschodzi słońce jest zachód, tam gdzie zachodzi jest wschód:P:mrgreen:

Jak Cię znam pewnie jest odwrotnie 😝 :mrgreen:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Aga napisał(a):

Ja jeździłam z wyłączonym głosem, bo „kieruj się na południe” mnie irytowało na maksa, ale potwierdzam, to co jest teraz to dramat 😵‍💫

 

Teraz bym chętnie skierowała się na południe ;) zaczęłam nawet obserwować Jarka na fb 🤭

 

Z taką wiedzą na temat kręcenia lodów to tylko na południe 😉

10 godzin temu, Blixten napisał(a):

Tzn, że Ty też masz problemy z kierunkami Świata  ? :P

 

2 godziny temu, Aga napisał(a):

Ja mam debilizm geograficzny 🤦🏼‍♀️

Z tyloma podróżami na koncie?!

1 godzinę temu, radekk napisał(a):

Służę pomocą, tam gdzie wschodzi słońce jest zachód, tam gdzie zachodzi jest wschód:P:mrgreen:

Ciekawa interpretacja. A północ i południe, gdzie są? W szczególności gdy jest mgła albo pada deszcz/ śnieg.

 

Kolega, z którym jeździliśmy służbowo po Polsce, gdy słyszał od nawigacji "kieruj się na zachód/ wschód/ północ czy południe" nieodmiennie mówił "nie mądraluj się, pokaż ręką".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Aga napisał(a):

Jak Cię znam pewnie jest odwrotnie 😝 :mrgreen:

zapewne nawet bardzo prawdopodobne;)

 

44 minuty temu, Szürkebarát napisał(a):

Ciekawa interpretacja. A północ i południe, gdzie są?

jak to gdzie? północ u góry, więc wystarczy podnieś głowę, a południe na dole, więc spojrzeć na stopy:upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, radekk napisał(a):

zapewne nawet bardzo prawdopodobne;)

 

jak to gdzie? północ u góry, więc wystarczy podnieś głowę, a południe na dole, więc spojrzeć na stopy:upside-down-face_1f643-small:

I tak jest na każdej półkuli?! Łał!

 

A ja stary harcerz do tej pory myslałem, że północ jest tam gdzie mech na drzewach rośnie...

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...