Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

...taki plastik, którym podbija się damskie obcasy (szpilki). A on, żeby z tego obcasa nie odpadł, jest na zamocowany na takim zajebiście twardym, centymetrowym, grubym kołku, który postanowił wbić się w moją RE070. No i teraz cholera nie wiem, co z tym fantem zrobić - wyjąłem to i nie usłyszałem, by schodziło powietrze. To coś wbiło się zaraz przy krawędzi opony, czyli - jak mniemam - w miejscu, gdzie gumy jest najwięcej. Może uda się uratować oponę... :roll:

 

To zemsta jest :mrgreen:. Zastanów się teraz, która to mogła zrobić... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki plastik, którym podbija się damskie obcasy (szpilki). A on, żeby z tego obcasa nie odpadł, jest na zamocowany na takim zajebiście twardym, centymetrowym, grubym kołku, który postanowił wbić się w moją RE070.

taaa od razu sam postanowil, naiwnys. pewno wdzieczna kolezanka jakas... :mrgreen:

 

[edit] owoc mnie uprzedzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech to drzwi ścisną... Taki prezent dostać od Mikołaja... :roll:

 

Ale dobra - na życie trzeba patrzeć pozytywnie. Gorsze rzeczy się zdarzają, a poza tym ostatnio nie brakowało tegesów, czyli najwyraźniej w świecie tegesów musi być równowaga 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak: wróciłem właśnie od wulkanizatora, który stwierdził, że w ogóle spoko, opona nie jest przebita i nie ma co w ogóle robić paniki. Czyli nie do końca taki nieteges.

 

A jak już byłem, to przy okazji poprosiłem o zdjęcie wszystkich kół, bo miałem nieodparte wrażenie, że, mimo mycia podwozia, wciąż wożę ze sobą trochę słomczyńskiego toru. Nie myliłem się :mrgreen:.

 

Potem też mi pan wyważył kółeczka, sprawdził ciśnienie. I za taką gorliwość i miłą obsługę dostał 10 PLN napiwku 8).

 

Generalnie - zestaw kawiorowy se zaliczyłem u wulkanizatora :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak: wróciłem właśnie od wulkanizatora, który stwierdził, że w ogóle spoko, opona nie jest przebita i nie ma co w ogóle robić paniki. Czyli nie do końca taki nieteges.

 

A jak już byłem, to przy okazji poprosiłem o zdjęcie wszystkich kół, bo miałem nieodparte wrażenie, że, mimo mycia podwozia, wciąż wożę ze sobą trochę słomczyńskiego toru. Nie myliłem się :mrgreen:.

 

Potem też mi pan wyważył kółeczka, sprawdził ciśnienie. I za taką gorliwość i miłą obsługę dostał 10 PLN napiwku 8).

 

Generalnie - zestaw kawiorowy se zaliczyłem u wulkanizatora :mrgreen:.

 

To Ty bardziej dbasz o fele, niż wlasne kopyta.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuz doszedł do wniosku, że ukradnie 15 cm farby z tylnego (w ogóle nie zarysowanego) zderzaka, zaparkowanego WRXa, przy pomocy Transita. Jak pomyślał tak zrobił. W drodze powrotnej do domu jakiś debil na skrzyżowaniu zmieniał pas bez kierunkowskaza tak, że zepchnął Imprezę na wysepkę (naszczęście wbrew pozorom WRX ma hamulce i hamuje). Debil jechał pickupem ciągnąc rozje... golfa, którego pewnie będzie sobie klepać... Zaiste dziwny dzień dzisiaj, aż strach było do domu wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...