Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

wideleciłyżka, zaraz potem pewnie kupiła winko i ból jej przeszedł. Głupia sytuacja, ale wątpie, żeby babsztyl poszedł z tym na policje. A nawet jakby poszła... to nie sądze, żeby Miśki się tym zbytnio przejęli. Mam nadzieje, że nie będziesz miał z tej całej sytuacji jakiś kłopotów!

 

 

wideleciłyżka, Nie będziesz miał żadnych kłopotów. Nie martw się. Kolega w identycznej sytuacji złamał żulowi rękę bo mu na skrzyzowaniu wsadzil lape do auta. Misie dobrze znają żuli i klasuja od razu nawet jak by wpłynęła skarga.

 

 

mam nadzieje że tak będzie :) dzisiaj śmiać mi się z tego chce jak fiknęła :) śmieszne uczucie jak się komuś po nodze przejeżdża...

 

A z innej beczki pytanie. Czy w Warszawie na Placu Trzech Krzyży jest jakaś kamera policyjna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę napisać posta w dziale kupie sprzedam:/ Rozumiem po co ta blokada dla świeżynek, ale...

No gdzie mam teraz napisać, że "Kupię siłowniki maski WRX 06".

No i może ktoś chciałby mój stary dupowóz dla żony, dziecka etc.

Więc taki to nie teges na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges jest taki...

http://www.dailymotion.com/video/xjovrs ... rdson_news

...że jesteśmy w d

 

Co za tępe babsko z tej Richardson, kto ją w ogóle zaprosił do rozmowy o polityce. Przecież ona nie ma zielonego pojęcia o tym co mówi, w dodatku kreuje się na wielką damulkę, a zachowuje się jak przekupa na bazarze. Mimo, że nigdy nie darzyłem Bosaka sympatią, to gołym okiem widać, że przewyższa intelektem tą blond idiotkę dziesięciokrotnie. Pani prowadząca też wielce obiektywna. TVN tfu. :shock: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...