Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Foto Dobrze że tak nie jechali bo mały by raczej nie miał szans :evil:

To zdjęcie tylko pokazuje jak kierowca/właściciel tego skądinąd pięknego auta szanuje prawo i przestrzega przepisy ruchu drogowego - brak rejestracji z przodu, a nalepka naklejona tak żeby ja wycieraczki zasłaniały :evil: . Ma kasę to uważa że stoi ponad prawem. I żeby nie było że ja to taki święty jestem - to od razu pisze że czasami łamie przepisy, ale jestem tego świadomy i gotowy ponieść tego konsekwencję w przypadku konrtoli itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barany, jak juz sie musza scigac na ulicy to nie moga tego robic w nocy przy minimalnym ruchu?

Ogólnie szkoda słów, bo z tego co widać na zdjęciach i mozna przeczytać to wynika że kierowcy tych aut sie znaja i nie było to przypadkowe i spontaniczne sciganie, które jakos tam mógłbym zrozumieć (emocje, niecodzienność sytuacji itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szkoda słów, bo z tego co widać na zdjęciach i mozna przeczytać to wynika że kierowcy tych aut sie znaja i nie było to przypadkowe i spontaniczne sciganie, które jakos tam mógłbym zrozumieć (emocje, niecodzienność sytuacji itp.)

 

23lata SLRem... nie wiem gdzie "pracuje", ale jak przyjmują to wysyłam CV :wink: (tylko nie wiem czy do Pruszkowa czy do jakiejś innej filii... jak CD-Rom to może do Zgierza... :twisted:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23lata SLRem... nie wiem gdzie "pracuje", ale jak przyjmują to wysyłam CV :wink:

Oni nigdy nie pracują . Mam znajomą cygankę która została pielęgniarką - wykluczyli ją ze społeczności . Nie chcą jej znać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa...

O cyganach akurat mam dobrze wyrobione zdanie.

Ludzie znający Mławę i okolice zapewne wiedzą o co chodzi i podzielają to zdanie.

Twoja znajoma faktycznie może została potraktowana zbyt pochopnie, ale większośc CD Romów są 100% cwaniakami, czują się jakby byli ponad prawem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...