Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje, dowidzenia, proszę pasek.

 

Harvester, Ty się tak nie denerwuj tylko mi szybko powiedz co to jest ten dowidzeń :?: :twisted::mrgreen:

 

 

 

 

Żeby nie było nieporozumień :arrow: nie przeszkadza mi to kosmicznie, a czepiam się tylko dla śmiechu :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DGLOCKSTI, dlatego nie chciałem, żebyś to sobie brał, aż tak do serca, tylko poprawił przy bardziej stosownej okazji. Niestety nakręciliśmy się nawzajem z kolegą mile i wyszło co wyszło :roll:

 

Myślę, że komu jak komu, ale Tobie należą się przeprosiny, ale nie za posta wskazującego na złą składnie, lecz za tą całą awanturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, nie zauważyłem bluzga - za to poleciał pasek.

 

A co do zasadności uwagi Harvestara, to się zgadzam: najlepsza treść ukryta w nieczytelnej i niepoprawnej formie się rozmywa, dlatego uwagę pod adresem posta pisanego lanym tekstem uważam za słuszną. Sam zresztą tego posta w całości nie przeczytałem - odpuściłem po drugim zdaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaku, troche za maly jestes, zebys pouczal. jeden bufon pan wiceprezes na tym forum to juz za wiele jak na moje mozliwosci :mrgreen:
innymi slowy, mlody czlowieku, troche za duzy gowniarz jestes i nie zadzieraj nosa :twisted::mrgreen: jak zarobisz kiedys na swoje pierwsze STI, to przemyslimy to jeszcze raz.

foreks, a jaki jest próg wiekowy do swobodnego wypowiadania się na publicznym forum, do dzielenia się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami czy wiedzą? No i ile trzeba zarabiać żeby móc powyższe robić no i z Tobą, szanowny Panie, rozmawiać. Bo rozumiem, że jakiś próg majątkowy też ma zastosowanie. :cry:

Zawsze zastanawiali mnie ludzie, którzy warunkują pozycję społeczną i prawa od zasobności konta bankowego. Zastanawiające jest także stereotypowe założenie, że doświadczenie życiowe jest zależne i wprost proporcjonalne do wieku danej osoby. :roll:

 

a tak w ogóle to forum trzeba zamknąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiem o co koledze chodziło, bo po pierwszym zdaniu sobie odpuściłem. Sorry, ale tego się nie da czytać. A pisania wypracowań i składania zdań uczą w podstawówce.

 

Żałuj, bo pomijając fatalną składnię (która faktycznie utrudnia lekturę) post był całkiem, całkiem... :wink: Dobrze, że Harvester go zacytował :mrgreen:

 

A wogóle to spokój ma być. Wycieczki osobiste należy uskuteczniać na PW (jeśli już takowe być muszą) - to również jedna z zasad życia forumowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuj, bo pomijając fatalną składnię (która faktycznie utrudnia lekturę) post był całkiem, całkiem... Dobrze, że Harvester go zacytował

No dobra, jakoś się udało. Faktycznie, opis niezły, wciąga prawie tak jak kille foreksa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik, jestem z Ciebie dumna :mrgreen:

 

Dopadła mnie taka jedna wątpliwość... W Naszym forumowym świecie istnieją jedyne słuszne serwisy, jakimi sa oczywiście ASO. :wink: Mamy nie wymieniać nazw "obcych", żeby przypadkiem nie zaleciało komercją. Tylko, że powinno to być konsekwentne - albo faktycznie nie podajemy nazw i namiarów, albo podajemy, ale możemy o nich pisać zarówno źle jak i dobrze. Nie chodzi mi o wywoływanie kolejnej zadymy w tej naszej piaskownicy, tylko o to, że obecna sytuacja może wprowadzać zainteresowane tematem osoby w błąd. No bo załóżmy, że klient A jest bardzo nieszczęśliwy po naprawie auta w tym nie-ASO i opisze to na forum, a kolejni klienci od B do Z są zadowoleni i serwisują "się" tam od zawsze. Ale wg regulaminu nie wolno im tego napisać. :roll: :roll:

Błądzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź,

 

plyniesz pod prad dawno wyschnietego koryta rzeki. bez sensu. holdujesz rozowej demokracji, teczowej swobodzie pustych wypowiedzi i politycznej poprawnosci pod dyktat tabloidow i innym wymyslom spospolicialych elit, ktorych elity nie przestrzegaja. w demokracji wszystkim wydaje sie, ze skoro moge cos powiedziec, to znaczy, ze mam co powiedziec. ze skoro w demokracji kazdy jest rowny, to nikt nie jest lepszy ode mnie. to rowna ludzkosc do dolu i demotywuje. nie wierze w pluralizm, wierze w popullizm. plutokracje przedkladam przed demokracje. bo demokracja to zwierzyniec, gdzie osly poddaja sie dyktatowi wyposzczonych wilkow. przy okazji podkresle, ze feminizm uwazam za zlo i Szatana tam dostrzegam. czyha tuz za nadlatujacym wielkim jastrzebiem i srebrne kule sie go nie imaja.

historia powiada, ze kiedy wiekszosc czegos chce, to jest to Slowo Boze, albo zwykly bullshit. ja jestem bezboznikiem, zatem wybieram to drugie. jestem uprzejmy, jestem uczynny, jestem zyczliwy, wypelniam prawa i postanowienia Regulaminu, wszystkim szacunek okazuje, a jak ktos mnie wnerwi, to posylam go na cmentarz. jestescie bardziej wyczuleni na czyny sprzeczne z zabobonem, obyczajem i wstydliwe bibeloty, a mniej na czyny sprzeczne z ludzka natura. na czynnosci zreszta tez. ja na nic nie jestem wyczulony. moje slowa ratuja prawde i cnote The Forum. Wasza obluda je wykrwawia. nie bede tolerowal niesubordynacji, a bede tolerowal chloste biczem satyry, bo Bicz Bozy nigdy sie nie myli, a nawet jak sie myli, to cel uswieca srodki, nawet jesli z czasem coraz wieksze srodki beda uswiecaly coraz mniejsze cele. wracajac to Twoich pytan, bo sie zagolopowalem. to glupie, tendencyjne i iluzoryczne pytania i wynikaja z niezrozumienia i nie odpowiem na nie.

 

:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź,

 

plyniesz pod prad dawno wyschnietego koryta rzeki. bez sensu. holdujesz rozowej demokracji, teczowej swobodzie pustych wypowiedzi i politycznej poprawnosci pod dyktat tabloidow i innym wymyslom spospolicialych elit, ktorych elity nie przestrzegaja. w demokracji wszystkim wydaje sie, ze skoro moge cos powiedziec, to znaczy, ze mam co powiedziec. ze skoro w demokracji kazdy jest rowny, to nikt nie jest lepszy ode mnie. to rowna ludzkosc do dolu i demotywuje. nie wierze w pluralizm, wierze w popullizm. plutokracje przedkladam przed demokracje. bo demokracja to zwierzyniec, gdzie osly poddaja sie dyktatowi wyposzczonych wilkow. przy okazji podkresle, ze feminizm uwazam za zlo i Szatana tam dostrzegam. czyha tuz za nadlatujacym wielkim jastrzebiem i srebrne kule sie go nie imaja.

historia powiada, ze kiedy wiekszosc czegos chce, to jest to Slowo Boze, albo zwykly bullshit. ja jestem bezboznikiem, zatem wybieram to drugie. jestem uprzejmy, jestem uczynny, jestem zyczliwy, wypelniam prawa i postanowienia Regulaminu, wszystkim szacunek okazuje, a jak ktos mnie wnerwi, to posylam go na cmentarz. jestescie bardziej wyczuleni na czyny sprzeczne z zabobonem, obyczajem i wstydliwe bibeloty, a mniej na czyny sprzeczne z ludzka natura. na czynnosci zreszta tez. ja na nic nie jestem wyczulony. moje slowa ratuja prawde i cnote The Forum. Wasza obluda je wykrwawia. nie bede tolerowal niesubordynacji, a bede tolerowal chloste biczem satyry, bo Bicz Bozy nigdy sie nie myli, a nawet jak sie myli, to cel uswieca srodki, nawet jesli z czasem coraz wieksze srodki beda uswiecaly coraz mniejsze cele. wracajac to Twoich pytan, bo sie zagolopowalem. to glupie, tendencyjne i iluzoryczne pytania i wynikaja z niezrozumienia i nie odpowiem na nie.

 

Niezły chwyt.

Dla mnie osobiście jest to jednak atak formy, który ma na celu ośmieszyć niedźwiedzia, a tak naprawdę nic bardziej inteligentnego niż on w tej wypowiedzi nie zawarłeś... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...