Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Renault Megane z silnikiem o mocy 225 KM, wyposażone w wideorejestratory. To nowa broń w walce z piratami drogowymi.

Jedna sztuka tego wynalazka będzie u mnie na wiosce jeździć. Pamiętajcie o tym jadąc na mazury :)

hmmmm... a w zakretach sie to trzyma? czy jednak lepiej by bylo, zeby od razu np. Loeba w pakiecie dokupili jako wyposazenie dodatkowe? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudownie... za moje pieniądze można wszystko zrobić tylko nie drogi budować. Policyjni złodzieje...

Ford Transit? :roll:

 

dziwne ale podróżując po Polsce mam wrażenie, że wszystkie furgony typu Sprinter, Transit są zawsze najszybsze :mrgreen:

 

zresztą... nie oglądądałeś Top Geara ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudownie... za moje pieniądze można wszystko zrobić tylko nie drogi budować. Policyjni złodzieje...

Ford Transit? :roll:

 

dziwne ale podróżując po Polsce mam wrażenie, że wszystkie furgony typu Sprinter, Transit są zawsze najszybsze :mrgreen:

 

zresztą... nie oglądądałeś Top Geara ? :mrgreen:

Ja tam wolę, żeby Policja jeździła jednak Renault w tej specyfikacji....niz np. Aro, który był bohaterem topic'u "Żeby rozluźnić atmosferę" :mrgreen:

Policyjni złodzieje...

Co i w jaki sposób kradną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietegesowi sa kolesie, ktorzy dostali rano czas antenowy po Figurskim i Wojewodzkim w Antyradiu :roll: Niepotrzebnie staraja sie zywcem kopiowac to co bylo. Ani to zabawne, ani z polotem i do tego smieja sie z tego co do siebie gadaja :???:

 

Faktycznie kopiują ? Kurcze, zazwyczaj audycje JahJah i Vito były mocno tegesowe...

Porannych nie słucham bo to wybitnie nie moja pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, no niestety mam wrazenie, ze probuja zbyt wiele kopiowac. Zawsze mialem rano odpalnone Antyradio jak do "fabryki" jechalem, teraz to niestety skacze po stacjach w poszukiwaniu "swjego miejsca", ale na razie niestey lipa :roll:

Moze za jakis czas goscie sie "dotra" i sie przyzwyczaje albo Figurski z WOjewodzkim sie gdzies objawia o tej samej porze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szpony jej starszych to bym najgorszego wroga nie oddał :P

 

wklej zdjecie moze ktos przygarnie :mrgreen:

 

ale Ją czy Starszych ? :grin:

 

po co mi starszych mam swoich :razz: :mrgreen:

 

No i starczą Ci - dziewczyny nie potrzebujesz :mrgreen:

 

druga sie przyda :mrgreen:

 

Dobra, dobra nie szpanuj, że masz dziewczynę :mrgreen: Cwaniaczek się znalazł - drugą dziewczynę to chce, a drugich starszych to już nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szpony jej starszych to bym najgorszego wroga nie oddał :P

 

wklej zdjecie moze ktos przygarnie :mrgreen:

Ja widziałem :razz:

Przygarnę kropka, tylko jak my się we trójkę w jednym łóżku pomieścimy? :wink:

 

ja pierdykam - Kropek musisz sie pilnowac bo hogi chce Cie do lozka zaciagnac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...