Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam to "dzieło" wczoraj wieczorem. Wyszłam z kina z cholernie mieszanymi odczuciami. Bo było kilka naprawdę mocnych tekstów, wywołujących salwę śmiechu, ale ogólnie całość budzi niesmak. Z całą pewnością jest to film, który nie kończy się wraz z opuszczeniem sali kinowej - ja mam w głowie pewne sceny do teraz. A to jest sukces.

Jeżeli ktoś chce go obejrzeć, to zdecydowanie na dużym ekranie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam to "dzieło" wczoraj wieczorem. Wyszłam z kina z cholernie mieszanymi odczuciami.

 

Ja wyszedłem przed końcem, po godzinie. Film klasy "martwica mózgu" albo coś w tym stylu. Szkoda czasu.

 

Dziś, dla odetchnięcia idę na "Ratatouille" polecane przez Arno. Ktoś wie, gdzie grają oryginalną wersję, nie dubbingowaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zanim umrzesz, to sie tym dlektujesz. Teraz rozumiem, czymu Bond pil maksymalnie jeden drink tego typu ;D

 

Ale się uczepiliście tego Bonda w KMH...

 

 

Też bym wolał wyłożyć Astona na dach, pod warunkiem, że obok mnie potem wyłożyłaby się Eva Green.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypij w krotkim czasie 4 x 200 czystej + kapka Vermouthu ze skorka cytryny to pogadamy. Czterech smialokow sie znalazlo i w czterech szybko udalismy sie na odpoczynek strzelajac w drodze do pokojow kilka Tekli na szybko :mrgreen:

 

to teraz na spawa mowi sie tekla :?: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale dubbing naprawdę OK. I polecane przeze mnie! Czuję się pominięty :(

 

To taki protest - dopóki Arno nie zacznie się pojawiać na forum, nie będę chodził na filmy z dubbingiem!

 

WuRC - no widzisz, po prostu różnych rzeczy oczekujemy od kina.

 

No, to tyle :cool:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy nieteges.... jakiś burak w S500 mnie skopał. Chyba trzeba zmienić S-Turbo na coś mocniejszego :roll:

 

krec na 1,3 bar i bedzie lepiej ;) mi sie udalo s500 skopac tak do 120 potem juz nie bylo tak rozowo ;)

Ale chyba Imprezą a nie Foresterem? Na starcie go wziałem, ale przy jakiś 80 km/h mi już odjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy nieteges.... jakiś burak w S500 mnie skopał. Chyba trzeba zmienić S-Turbo na coś mocniejszego :roll:

 

krec na 1,3 bar i bedzie lepiej ;) mi sie udalo s500 skopac tak do 120 potem juz nie bylo tak rozowo ;)

Ale chyba Imprezą a nie Foresterem? Na starcie go wziałem, ale przy jakiś 80 km/h mi już odjechał.

 

mowie - krec na 1,3 bar :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...