Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

shit, gdyby nie slub nie moj, to jutro mialem byc w Lodzi z niejakim Tomo

 

 

Szykuje sie pojezdzawka Łodzi... http://autoklublodzki.pl/forum/viewtopi ... topic&t=44

 

 

A przy okazji mozna by odswiezyc stare znajomosci. Ty (Remek) mnie raczej nie bedziesz kojarzyl w tej chwili. Ja czasem wspominam imprezy organizowane przez AK Sudecki i Walbrzyski jak startowales. X lat temu dzialalem troche bardziej aktywnie w obu instytucjach. Jak mieszkalem w Walbrzychu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to bym zalozyl sobie najchetniej prezerwatywy na uszy, zeby podkreslic moj %$#ujowy* nastroj**

 

* Niestety tego wlasnie slowa (lekko ocenzurowanego) nie da sie tu zastapic innym, zeby nie spsuc kontekstu calosci wypowiedzi, wiec jak ktos urazony (niekoniecznie w ramach zlosliwosci) - to niech wola o zapaskowanie :roll:

 

** dla wyjasnienia - z GT-kiem sie nic nie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to bym zalozyl sobie najchetniej prezerwatywy na uszy, zeby podkreslic moj %$#ujowy* nastroj**

 

* Niestety tego wlasnie slowa (lekko ocenzurowanego) nie da sie tu zastapic innym, zeby nie spsuc kontekstu calosci wypowiedzi, wiec jak ktos urazony (niekoniecznie w ramach zlosliwosci) - to niech wola o zapaskowanie :roll:

 

** dla wyjasnienia - z GT-kiem sie nic nie stalo.

 

co zes somsiad wymyslil tym razem :?: :roll:

 

nieteges - remont w pelni - ale jest tez teges ale to juz w tegesach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: 8 pkt / 400 PLN.

 

Ale nieteges jest nie dlatego, że mnie dziabnęli, bo przy normalnych prędkościach przelotowych powinienem dostawać mandaty regularnie (a to pierwszy od ponad roku), ale dlatego, że normalnie bardzo rozglądam się za mondeo/vectrami i już kilka razy udało mi się uniknąć wpadki, a tym razem padał bardzo rzęsisty deszcz i nawet nie miałem szansy dostrzec, że ustawili mi się na ogonie - jedyne co widziałem, to dwa xenony i zarys samochodu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...