Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

wieeeeeelgasny nieteges

 

remont w mieszkaniu - burdel mam taki w chacie ze nawet mi przeszkadza - a wlasnie sie dowiedzialem ze meble do kuchni dotra dopiero w przyszlym tygodniu :evil:

 

a i jeszcze jeden nieteges - 2go pazdziernika do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mocno nietegesowy tydzień... :roll:

 

Pierwszy nieteges to taki, że miałem pracujący weekend w związku z czym dzisiaj powinien być piątek a nie jest :!: :evil: Zgłaszam protest :!: :!: :!:

 

Ponieważ koniec takiego weekendu musi zakończyć się czymś wspaniałym to wracając z targów w niedzielę moje toczydełko trafił szlag... :cry:

Najprawdopodobniej poszła skrzynia biegów, co w odniesieniu do wieku i dostępności części do mojego antyka czyni naprawę średnio opłacalną :roll:

 

I ostatni nieteges wpisuje się w wątek "remontowy". Sympatyczny pan mający zrobić mi szafę "wsiąkł" i zostałem bez żadnej szafy w nowym mieszkaniu.

Jak ja kocham wszelkiego rodzaju polskich "budowlańców"... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym razem moj nietegessssss... mac

Dostalem wezwanie na komende w piatek na 11... Sekcja ds przestepstw i wykroczen w ruchu drogowym :roll:

 

Morderca na drodze... :?: :wink: A przeciez to chyba byl tylko zwykly fotoradar... i to jeszcze zle wyskalowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym razem moj nietegessssss... mac

Dostalem wezwanie na komende w piatek na 11... Sekcja ds przestepstw i wykroczen w ruchu drogowym :roll:

 

Morderca na drodze... :?: :wink: A przeciez to chyba byl tylko zwykly fotoradar... i to jeszcze zle wyskalowany...

Nie przejmuj się - 3/4* kolesi na więźniu garuje za niewinność. Będziesz w dobrym towarzystwie... :mrgreen:

 

M.

_______________

* pozostali dlatego, że sąd się uwziął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem wezwanie na komende w piatek na 11... Sekcja ds przestepstw i wykroczen w ruchu drogowym :roll:

^#&^%#&^mac w d&*^#&*^

też dostałem wezwanie i właśnie wróciłem. Wyobrażacie sobie z przed pół roku jak tylko kupiłem Subare to leciałem sobie z Warszawy na A2 na Poznań i czaicie suszarkę ustawili na autostradzie na 130 miałem 185 km/h i 400 stówki i 10 punktów :evil: [moderator czuwa].Ale z marca kto to widział :evil::evil::evil:

 

ale jest też teges - szkoda że nie stali kilka kilometrów wcześniej bo bym sobie wtedy Subaraka przy 250 oglądał a tak to zwalniałem właśnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suszarkę ustawili na autostradzie na 130 miałem 185 km/h i 400 stówki i 10 punktów [moderator czuwa].Ale z marca kto to widział

 

 

Tegesem w nie tegesie jest to, ze skonczylo sie wezwaniem na policje :) Bo w teorii stoi, ze po 30 dniach jak nie ustala kierownika moga sie podeprzec grodzkim... a wtedy 400 + koszty sadowe :)

 

Mnie minelo dwa ksiezyce bez kilku dni (zdarzenie mialem 05.08.2007) ale tez sie skonczylo u zrodel. 85 na 50 wiec stanelo na 200 i 6 pkt

 

Chcialem fotke na pamiatku ale nie dali... a jak inspektorka wyszla sprawdzic stan mojego konta nie pomyslalem zeby zrobic fotokopie telefonem :) bo to pierwszy byl... z foto... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges żesz mać, że wlazłem dziś pod srebrzanę :evil:

 

Miałem tylko zmienić olej w skrzyni, co go mi przywiózł wystraszony aferą z kwasem siarkowym pan kurier wprost od Carfita i zdemontować wesema w którym znikąd wzięła się woda.

Tymczasem dowiedziałem się, że osłona przegubu wewnętrznego lewego prawie nie istnieje, a jak uprzejmie doniósł Seba zamiennik tegoż przegubu też nie istnieje, żeby wyjąć wesema musowo trzeba zdemontować zderzak a konserwacja błotników po zdjęciu plastikowych nadkoli poczęła wołać o pomstę do nieba, znowu tydzień stracę czekając aż w przerwach, gdy nie pada, wyschną te wszystkie warstwy podkładu i bitexu.

 

Żeby oczywiście tego było mało, to w Żabie hamulce stwierdziły że nie będą hamować, bo nie, jedna z felg przypomina symbol nieskończoności, a o konserwacji (a raczej jej braku) nawet nie wspominam.

 

Goddamyt, mogłem za przykładem witka sprzedać wszystko co posiadam i kupić tiko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...