Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

A brakującego przycisku w radyju nie widzicie? Ślepoki :razz:

Ja tam głównie widzę coś jak chmura dymu ze szlugów :wink:

 

To nie na zdjęciu a przed Twoim monitorem. :mrgreen:

 

 

leonID, Witka sposób to mieć zajechane kołpaki :razz:

to fakt że dział cos nie teges jest idealny dla takiego sposobu :lol: ale fajniej miec aoto teges :wink: no i w Radyju sterowanie odpowiednimi niebrakującymi przyciskami :mrgreen:

 

Przycisk służy do sterowania wyciąganiem kasety, więc straty nie ma. :mrgreen:

Moje auto jest bardzo teges. Najbardziej teges w nim jest to, że mogę nim co jakiś czas nie jeździć na korzyść SI. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób.

 

Witek jesteś moim bohaterem. Mam nadzieję, że zgodnie z tą konwencją nosisz na ręku zegarek, który nie chodzi (a nuż będą chcieli ukraść!), okulary słoneczne, w których jedno szkło jest pęknięte (a nuż będą chcieli ukraść!) i buty, z których wystaje duży palec (a nuż będą chcieli ukraść!), a zamiast prawdziwych pieniędzy nosisz w portfelu banknoty z gry planszowej z wizerunkiem Kaczora Donalda.

 

A nuż będą chcieli ukraść!

 

To się nazywa przebiegłość :idea:.

 

:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek jesteś moim bohaterem.

Chyba to sobie w podpis wkleję.... chociaż nie. Obiecałem kiedyś, że nie będę robił przykrości owocowi. :mrgreen:

 

 

Mam nadzieję, że zgodnie z tą konwencją nosisz na ręku zegarek, który nie chodzi (a nuż będą chcieli ukraść!), okulary słoneczne, w których jedno szkło jest pęknięte (a nuż będą chcieli ukraść!) i buty, z których wystaje duży palec (a nuż będą chcieli ukraść!), a zamiast prawdziwych pieniędzy nosisz w portfelu banknoty z gry planszowej z wizerunkiem Kaczora Donalda.

 

A nuż będą chcieli ukraść!

 

To się nazywa przebiegłość :idea:.:

 

Zapomniałeś, że mam zapędy kawiorystyczne. :razz:

Pieniądze w portfelu nosze z Monopolu, a nie kaczora donalda czy eurobiznesu. :mrgreen:

Moje adidasy (łorginalne!, a co!) mają nie 1 dziurę, a... trochę więcej? Wyglądają jak wełniany ser szwajcarski po ataku wygłodniałych moli, spokrewnionych z szarańczami. Przynajmniej nie muszę się martwić co zrobię jak będzie padać, bo co woda wleci to i wyleci. Taka przebiegłość podwójnego stopnia.

Mój zegarek faktycznie nie chodzi, dlatego na noc nie boję się go ściągać. :mrgreen:

Okularów przeciwsłonecznych nie noszę, bo bym potencjalnych złodziei nie widział. Ty w ogóle wyobraźni nie masz.

 

Jednak najważniejszym osiągnięciem mojej przebiegłości jest to, że jestem jaki jestem, na wypadek gdyby to mnie chcieli ukraść. :mrgreen:

 

 

Nadal jestem Twoim hero? :mrgreen::twisted:

 

 

 

A kto by chcial krasc duzy palec Witka???

 

Fanki :!:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...