Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak to jest, że macie auta a prawka niet ?

 

w moim przypadku bardzo proste. Była okazja w styczniu, żeby kupić samochód bardzo tanio i głupio było jej nie wykorzystać, autko cierpliwie czeka :wink: żeby było jasno, też nie jeżdze po drogach publicznych bez prawka, uważam że to bardzo ciężkie wykroczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem otwarcie: uważam, że jazda samochodem bez zdanego egzaminu to kryminał.

 

Masz prawo jazdy? Legalnie zdobyte? To jesteś kryminalistą :!: Przynajmniej według swojego kryterium. :twisted: Co za samokrytyka. Pozazdrościć. :mrgreen:

 

Będziesz się oddawał w ręce policjantów? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie NIE TEGES jest nasza reprezentacja na Eurowizji :?

 

Tekst bez sensu, kiepks choreografia, panienki brzydki, brak melodyjnosci, w dodatku murzyn - po kiego grzyba?!

 

Wolalbym tysiac razy Malenczuka, przynajmniej mialby jakies szanse na final.

 

 

P.S. nie mowie, ze byli najgorsi, ale moglo byc lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze ten powyższy lacetti fan mnie denerwuje. Na pewno specjalnie, bo to zły znak przystankowy jest :!:

Witoldzie!

Wszyscy się zgadzają, że WRX MY'04 ideałem urody auta sportowego jest. Ale miej litość dla innych. Błądzą, ale są też ludźmi.

BTW: przestankowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, nigdy nie powiedziałem, że WRX MY04 ideałem urody jest. Nigdy nawet nie powiedziałem, że to najładniejsza Impreza. Powiedziałem natomiast kilkakrotnie, że najładniejszy i ogólnie najlepszy jest OBK. Pan zapomniał? Proszę mi tu takich krzywoprzysięstw nie imputować :!:

 

W tej chwili kolega ludź ma przestane w życiu i jest znakiem interpunkcyjnym, więc będę dla niego bezlitosny. :twisted:

 

Ponadto to ja mam dziadka lacetti wrxa, więc mnie wolno o go oceniać, a wam mniej. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze ten powyższy lacetti fan mnie denerwuje. Na pewno specjalnie, bo to zły znak przystankowy jest :!:

Witoldzie!

Wszyscy się zgadzają, że WRX MY'04 ideałem urody auta sportowego jest. Ale miej litość dla innych. Błądzą, ale są też ludźmi.

BTW: przestankowy

 

ale Lacetti to cudowne manowce :cool:, które będzie szybsze od WRX'a 2004 :twisted::mrgreen:

 

a odnośnie ideału auta sportowego to Impreza GC8 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko z 3 torbami golfowymi w bagażniku

no tak, trzeba dać szansę słabszym :twisted: :twisted:

i nie od wszystkich WRXów MY04 :twisted:

hmmm remapem straszysz :twisted:

 

Za to wszystkie WRXy 2004 są szybsze od butów czy busów :razz:

zależy od sytuacji :razz:

 

Zresztą EVO jest i tak szybsze.

nikt nie jest doskonały, ale od czego jest tuning :)

Liczy się charakter, styl, a nie statystyki.

rozsądna uwaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem glebe na rowerze na ulicy. Wszystko przez cudownie wybudowane tory tramwajowe na ulicy biegnącej z ronda Waszyngtona w strone Pragi (są zrobione na skos z nierównych płyt). W połączeniu z deszczem jest na prawdę nieciekawie, nawet nie wiem kiedy się wywaliłem. Na szczęście skończyło się na obtarciach i rozwalonej bransoletce zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tegesem mialo być to że jakiś palant zaparkował naszej Octavii w bagażniku, ale okazało się kompletnie nie ważne wobec wiadomości że nasza bliska koleżanka leży w Olsztynie na OIOMie w spiączce farmakologicznej po wypadku samochodowym :cry::cry::cry:

 

noga z gazu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tegesem mialo być to że jakiś palant zaparkował naszej Octavii w bagażniku, ale okazało się kompletnie nie ważne wobec wiadomości że nasza bliska koleżanka leży w Olsztynie na OIOMie w spiączce farmakologicznej po wypadku samochodowym :cry::cry::cry:

 

noga z gazu :cry:

 

kij z autem coby kolezanka wyszla z tego

 

trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotni poranek, uradowany wychodzę z domu aby udać się na Vertową imprezę, a tu moim oczom ukazuje wspaniałe zarysowanie (kluczem, gwoździem) :shock: prawego boku od drzwi przednich az po lampę z tyłu. Jak można się domysleć, trochę się wkurzyłem :evil::evil::evil: . Ktoś miał wyobraźnię :o . Najgorsza w takich momentach jest bezradność :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...