Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

panicznie sie boje dentysty :oops:

biedactwo, trzeba Cię trzymać za rękę? :mrgreen:

 

a myslisz ze po co to napisalem :mrgreen:

 

zostalas wybrana na ochotnika/ochotniczke (niepotrzebne skreslic)

Nie ma sprawy, mogę Cię wspierać :twisted:

Dentystów się już nie boję. Skrzywdzili mnie już tak, że nic gorszego nie mogą mi zrobić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panicznie sie boje dentysty :oops:

biedactwo, trzeba Cię trzymać za rękę? :mrgreen:

 

a myslisz ze po co to napisalem :mrgreen:

 

zostalas wybrana na ochotnika/ochotniczke (niepotrzebne skreslic)

Nie ma sprawy, mogę Cię wspierać :twisted:

Dentystów się już nie boję. Skrzywdzili mnie już tak, że nic gorszego nie mogą mi zrobić :mrgreen:

 

dobra trzymam Cie za slowo - niedlugo bede musial isc, bo sobie siodemeczke ukruszylem :roll: i trza bedzie isc

w luxmedzie uzywaja podtlenku azotu :?: moze to bedzie dzialac :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra trzymam Cie za slowo - niedlugo bede musial isc, bo sobie siodemeczke ukruszylem :roll: i trza bedzie isc

w luxmedzie uzywaja podtlenku azotu :?: moze to bedzie dzialac :?: :roll:

kiedy jest niedługo? :twisted:

w razie czego polecam moją ciotkę. jest bezwzględną krwawą rzeźniczką. ale najlepszą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra trzymam Cie za slowo - niedlugo bede musial isc, bo sobie siodemeczke ukruszylem :roll: i trza bedzie isc

w luxmedzie uzywaja podtlenku azotu :?: moze to bedzie dzialac :?: :roll:

kiedy jest niedługo? :twisted:

w razie czego polecam moją ciotkę. jest bezwzględną krwawą rzeźniczką. ale najlepszą :mrgreen:

 

musze ie oswoic z ta mysla, anie mam poganiacza w postaci bolu :roll: jakos niedlugo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo jak pan mi sie dobral do tego zeba normalnie to korona odpadla a korzenie zostaly :roll: i powiedzialem sadyscie ze ide sobie od niego :mrgreen:

 

To trzeba chodzić do dobrych dentystów. Przyjedź do Krakowa to Ci załatwię, i pewnie nawet taniej niż w Stolnicy.

 

a widze ze tu same chojraki

Ja miałem pierwszy raz podane znieczulenie do leczenia zęba bodajże w 4 klasie liceum, na wyraźnie życzenie dentysty. Nienawidzę znieczuleń, wolę chwilę pocierpieć niż potem chodzić ze znieczuloną paszczą przez parę godzin. Do tej pory jak idę na zwykłe plombowanie to proszę bez znieczulenia*. Aha - pierwszy raz w życiu miałem wyrywanego zęba 2 miesiące temu, tak na wszelki wypadek bo na przeszczep szedłem.

 

Poza tym Adamus co Ci z narkozy, jak ząb po wyrwaniu(a raczej dziura po nim) boli jeszcze następnego dnia a czasem dłużej ? :wink:

 

 

Borowanie na żywca to i tak pikuś w porównaniu do biopsji szpiku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo jak pan mi sie dobral do tego zeba normalnie to korona odpadla a korzenie zostaly :roll: i powiedzialem sadyscie ze ide sobie od niego :mrgreen:

 

To trzeba chodzić do dobrych dentystów. Przyjedź do Krakowa to Ci załatwię, i pewnie nawet taniej niż w Stolnicy.

 

a widze ze tu same chojraki

Ja miałem pierwszy raz podane znieczulenie do leczenia zęba bodajże w 4 klasie liceum, na wyraźnie życzenie dentysty. Nienawidzę znieczuleń, wolę chwilę pocierpieć niż potem chodzić ze znieczuloną paszczą przez parę godzin. Do tej pory jak idę na zwykłe plombowanie to proszę bez znieczulenia*. Aha - pierwszy raz w życiu miałem wyrywanego zęba 2 miesiące temu, tak na wszelki wypadek bo na przeszczep szedłem.

 

Poza tym Adamus co Ci z narkozy, jak ząb po wyrwaniu(a raczej dziura po nim) boli jeszcze następnego dnia a czasem dłużej ? :wink:

 

 

Borowanie na żywca to i tak pikuś w porównaniu do biopsji szpiku ;-)

 

 

Misiek chodzi o to ze ja sie nie znieczulam :roll: nie dzialaja na mnie te znieczulenia w strzykawce (3-4 zastrzyki a i tak napiernicza jak cholera) poza tym dobrze wyjety zab a potem dobrze zacerowana dziura nie boli :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(3-4 zastrzyki a i tak napiernicza jak cholera)

 

A to w tym rzecz...czyli Ciebie nie boli przy zębie, tylko bardziej w środku głowy ;-) Za dużo myślisz o tym, że może boleć.

 

poza tym dobrze wyjety zab a potem dobrze zacerowana dziura nie boli

 

Polemizowałbym :-)

 

 

Aha - pytałem się mamy - mieli takiego co miał 8 zębów na raz do ekstrakcji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat zwariował. Nocnikogłowy jako jedyny reprezentant normalności. :shock:

 

:?:

 

Każdy porządny facet boi się dentysty.

 

i nie czyta instrukcji do wszelkiego rodzaju sprzetow :mrgreen:

O mapie nie wspominając i nie pytając o drogę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...