Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie były powieszone na ostatnim żeberku kaloryfera, pod szmatami suszącymi się po nartach :D

dramat. .

 

znaczy się w lodówce :mrgreen:

 

lodówkę 2 razy sprawdzałem, śmietnik też...i jeszcze pare miejsc też przejrzałem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał/a:

DNL, Ty lepiej powiedz co z kluczami do Saxo

 

 

głupia sprawa...znalazły się w tak debilnym miejscu, ze straciłem resztki szacunku do siebie

 

to już nie pytam dalej, DNL w wiejskim T ładne Saxo jest zamieszczone ,obejrzyj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiejskim T ładne Saxo jest zamieszczone ,obejrzyj :mrgreen:

 

niestety link co dałeś, nie pokazuje Sexo, ale ogólną stronę głosowania na agrotjuningowca ;), ale wiem o które sexo chodzi, bo wczoraj trochę poklikałem i też na niego trafiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sobie jadę wczoraj i cos : "Stuk Stuk" ale co mi tam... jadę dalej...

Ale dzisiaj bardziej "Stuk stuk sie nasiliło... i co witamy w serwisie i : 2 sztuki sprężyny przód oraz krążek lewy kierownicy!!

Ale sprężyny żeby pękły w tym samym miejscu ??Ktoś sie spotkał z czym takim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód zaparkowany w garażu podziemnym z ochroną – niestety bez monitoringu. :evil:

 

Monitoring nic by nie dał, co najwyżej kilka rozmazanych klatek z kolesiem w kapturze w roli głównej. Policja by przyjechała, pocmokała i dała do umorzenia...

 

Generalnie: według mnie to przykład typowo polskiej "życzliwości" w stylu "o, temu to się za dobrze powodzi, niech se nie myśli" :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być także np. "podziękowanie" za wyjątkowo udany wydech :evil: .

Kumpel ostatnio opowiadał, jak u niego pod blokiem niedawno ktoś "rozgrzewał" wieczorem jakiegoś subaraka. Chwila dłużej i pewnie doszłoby do linczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja by przyjechała, pocmokała i dała do umorzenia...

A jak napis z Oświęcimia ukradli to jednak potrafili znaleźć.

 

Hmmm... aż to trudno komentować. Ja widzę pewną różnicę między jednym, a drugim :roll:.

 

Choć formalnie rzecz biorąc policja powinna tak samo podchodzić do każdego przestępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja by przyjechała, pocmokała i dała do umorzenia...

A jak napis z Oświęcimia ukradli to jednak potrafili znaleźć.

 

Hmmm... aż to trudno komentować. Ja widzę pewną różnicę między jednym, a drugim :roll:.

 

Choć formalnie rzecz biorąc policja powinna tak samo podchodzić do każdego przestępstwa.

 

Podstawowa różnica jest taka, że za pomoc w odnalezieniu napisu była wysoka nagroda. Nie przypisywałbym sukcesu Policji.

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...