Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Kubeusz, tylko sam brak. Ale mam wrażenie, jakby naciskał na nerwa. A z ruchowością to prawą ręka w lewą stronę nie przesunę (pojawia się jakaś blokada i ból :/ )

 

To zrób sobie jeszcze badania kręgosłupa odcinka szyjnego i piersiowego.

Mnie kiedyś bark i w dół aż do łokcia napieprzało, a okazało się, że to ucisk na nerw między nie-pamiętam-którymi kręgami w odcinku szyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dziś mogę zupełnie szczerze napisać, że państwo w którym przyszło mi żyć okrada mnie z premedytacją :evil: nie chodzi o podatki, żarty itd itp tylko o niewypłacanie mi (i innym kolegom z zawodu) pieniędzy które do państwa nie należą a dziwnym trafem od nowego roku MUSZĄ wędrować przez budżet centralny :evil:

załamka.. całe szczęście, że mam oszczędności.. część kolegów zastanawia się z czego zapłacić zus :evil:

Ładnie sobie w gume lacą :evil: i nie mozesz om na kanto wsiąść

Nie zaplacili a podatki potafiąci od tego zbrac. Bądź twardy z nimi, pewnie sie wyjasni tylko trzeba przetrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupowóz mi sie zaczął psuć - szczęście w nieszczęściu, że dziś a nie w weekend jak będę 500km od domu.

 

Ty weź mi takich rzeczy nie pisz, co? :evil:

zawału jeszcze dostanę... :roll:

 

Zaczęło coś terkotać i szurac w okolicach koła pasowego a to takie cholerstwo z dwóch stalowych pierścieni połączonych gumą i ta guma lubi się co jakiś czas zwulkanizować. raz mi sie rozpieprzyło w drobny mak rozwalając m.in. kompresor klimy i parę drobiazgów. Drugi raz wolę nie miec takich przygód zwłaszcza daleko od domu - termin niestety dopiero na poniedziałek mam więc dyszel stoi pod firmą i czeka a my pojedziemy sobie Anety 307. Pali niewiele więcej a działa klima i CD :mrgreen:

Także nie pękaj wszystko pod kontrolą i bedzie Pani zadowolona :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my pojedziemy sobie Anety 307. Pali niewiele więcej a działa klima i CD :mrgreen:

 

pasuje 8)

do mojej starlety byśmy się raczej we trojkę nie zmieścili :wink:

znaczy dałoby radę, ale luksus to by to nie był :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad napisał(a):

to właśnie tą kupił Elek?

 

Si!

:wink:

 

nie, to nie ta. RHD, ale sie przeklada.

 

Kubeusz, tylko sam brak. Ale mam wrażenie, jakby naciskał na nerwa. A z ruchowością to prawą ręka w lewą stronę nie przesunę

 

mam podobnie, (choc po jakims czasie juz sie uspokoilo) tylko ze lewa reka i niestety od kilku lat żaden lekarz nie potrafi dokladnie powiedziec co jest grane... i status quo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, jak napisać, w końcu wybrałem źle :roll: :wink:

 

Zapamiętaj sobie takie dwa proste zdania - jak będziesz miał wątpliwość, w którym było "tą", a w którym "tę", to są one w zdaniach alfabetycznie (w pierwszym "ą", w drugim "ę"):

 

Idę z tą dziewczyną.

Podaj mi tę książkę.

 

Reguła jest prosta: "tą" stosuje się do narzędnika - "Idę (z kim, z czym?) z tą dziewczyną", "tę" do biernika - "Podaj mi (kogo? co?) tę książkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, jak napisać, w końcu wybrałem źle :roll: :wink:

 

Zapamiętaj sobie takie dwa proste zdania - jak będziesz miał wątpliwość, w którym było "tą", a w którym "tę", to są one w zdaniach alfabetycznie (w pierwszym "ą", w drugim "ę"):

 

Idę z tą dziewczyną.

Podaj mi tę książkę.

 

Reguła jest prosta: "tą" stosuje się do narzędnika - "Idę (z kim, z czym?) z tą dziewczyną", "tę" do biernika - "Podaj mi (kogo? co?) tę książkę".

 

Ech, do czego to doszlo... dwa razy drugie miejsce w olimpiadzie ortograficznej, w czwartej i piatej klasie podstawowki. Piatki z polskiego w gimnazjum. A teraz... zrobilem blad na forum i nie daja mi spokoju... :(

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...