Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martw się. To co Ty masz na zdjęciach, ja mam na żywo :mrgreen: .

Marzenie, te duze i te malenkie,

Czeslawowi uloza sie zaraz w piosenke.

Niech klapsy, niech klapsy beda krolami,

Niech rzadza, pija i dziela krajami.

I mocno i mocno sie chwyca za rece,

To rojen Czeslawa nie bedzie juz wiecej.

 

spiewamy jak Radiowe Nutki aka Phaat Baass from Polish Radio Slave Children of the House wraz z bisem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm widzisz ja 3 lata temu dałem pierwsze strony do wglądu, bylem w polowie badań i .......3 lata upłyneły, a promotor na emeryturke poszedL.....

Kurde co 2 raz będę sie reaktywował:)))) Narazie jakiś brak czasu i ochoty ...zna ktoś jakiś sposób??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak ochoty to ja mam na to permanentny, przewód doktorski mam otwarty od 2001 roku :roll: , ale muszę to skończyć, chociaż myślałam, żeby to rzucić w cholerę z milion razy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgr.inż starczy )) pozatym i tak dyplom do szuflady idzie i sciane biura chyba dla ozdoby i własnej satysfakcji...

 

no właśnie u mnie nie idzie do szuflady, jakbym nie musiała tego robić, to też by mi mgr inż. wystarczył :wink: . taka robota :roll: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żę cie zmusili na uczelni by na niej zostać .....u ex promotor wspominał coś o tym ale jak gramoliłem sie z mgr spasował, naszczeście i tak odp jest jedna NIE heheheh:)

Jezu jedne mury i te stare pryki na około co myślą że sa naj......plus -> ładne studentki , minus -> a posadzą jeszcze o coś :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne studentki

 

ostatnio okazuje się, że co ładniejszy student to gej :wink: :twisted: oraz chyba poszukam sobie innej pracy, jedyny plus to nienormowany czas pracy i nie muszę codziennie siedzieć w fabryce 8 godzin :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny plus to nienormowany czas pracy i nie muszę codziennie siedzieć w fabryce 8 godzin :mrgreen: .

Nie ma to jak umowa zadaniowa... wcale do roboty nie trzeba przychodzić :twisted:

 

Też tak myślałem i teraz siedzę po 10h w robocie i jeszcze mi samemu na tym zależy :shock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm apal juz z ta liga nie przesadzaj..... mimo że studiuje prawie jak Cejrowski nie uważam sie za 2 ga lige:pppp baaa nawet 1 mi do pięt nie dorasta:)))

Widzisz, jestem w stanie prowadzić własna działalność, pracować dla kogoś (niedłogo jż :))))naszczęście...:PP) budować dom i studiować na dziennych...hhhheheheh :twisted::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis, nie o to mi chodziło, ja mam obecnie zajęcia ze studentami, którzy się rodzili, jak ja się już umawiałam z chłopakami :wink: :mrgreen:

oraz rzeczywiście można wiele rzeczy pogodzić i wcale nie uważam, że koniecznie trzeba skończyć studia. Nigdy w ten sposób nie oceniam ludzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm apal juz z ta liga nie przesadzaj..... mimo że studiuje prawie jak Cejrowski nie uważam sie za 2 ga lige:pppp baaa nawet 1 mi do pięt nie dorasta:)))

Widzisz, jestem w stanie prowadzić własna działalność, pracować dla kogoś (niedłogo jż :) )))naszczęście...:PP) budować dom i studiować na dziennych...hhhheheheh :twisted: :twisted: :mrgreen:

 

 

Ale pisać po polsku, to się chyba nigdy nie nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bata:PPP nawet prace pisałem po angielsku:)))))

 

teges -> jak cie szefostwo prosi z łzami w oczach byś dalej kontrakt prowadzi:)))) piekne uczucie, jak mieli zaplacic wiecej to nikt nie chciał .......miodzio, cud lepsze niż orgazm heheheh-> co ja na to ...czasem w życiu trzeba być egositą ...

 

[ Dodano: Czw Wrz 18, 2008 11:10 am ]

lepsza zła sława niż żądna :))))))

 

ps Harvester to z mojego postu??? Bo ja nawet siebie potrafię zszokować :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis, Kiedyś jeszcze chamowałeś, a dłógo to kilka postów temu :wink:

Pozatym kiepskie masz wytłumaczenie. Ja szkołę średnią po angielsku skończyłem. Mature też po angielsku pisałem i możliwe, że pójdę na anglojęzyczne studia, co nie zwalnia mnie z obowiązku posiadania podstawowych umiejętności w posługiwaniu się polskim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym kiepskie masz wytłumaczenie. Ja szkołę średnią po angielsku skończyłem. Mature też po angielsku pisałem

 

Phi... :roll: Takie rzeczy to szefostwo (Blue76 i ja) ponad dekadę temu robili :twisted:.

 

Chodziło się do właściwego liceum :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...